Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bardzo dziękuję:):) malagos,pani Ani,lipsik za polarki:) kocyki do budek,taki domek jak widać na zdjęciu,niedługo będą fotki tych budek. Dziękuję również bakusiowej za karmę:) Cieszę się,że wracasz do zdrowia:) Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję:)
  2. Jeśli ktoś mógłby zasponsorować wyróznienie ogłoszeń byłabym wdzięczna. Wszystkie wyróżnieia które sponsorowała bakusiowa juz się zakończyły. Niestety olx co chwilę podnosi cenę wyróżnień....było 18zł teraz jest 25zł:( sami nie wiedzą ile wyciągać od ludzi pomagających zwierzakom ale jak mi powiedziała ala123 jest opcja wyróznienia na miesiąc za 9zł dzięki ala, sama chyba bym tego nie znalazła https://www.olx.pl/d/oferta/figunia-4-5-miesieczna-mila-koteczka-do-adopcji-CID103-IDMeSq2.html https://www.olx.pl/d/oferta/figiel-polroczny-kocurek-do-adopcji-CID103-IDMEcC1.html https://www.olx.pl/d/oferta/brawurka-5-miesieczna-koteczka-do-adopcji-CID103-IDMcQgr.html https://www.olx.pl/d/oferta/aminek-cztero-miesieczny-kotek-czeka-na-dom-CID103-IDLptVd.html https://www.olx.pl/d/oferta/melisa-roczna-bardzo-mila-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDKL9mm.html https://www.olx.pl/d/oferta/tom-i-jerry-5-miesieczne-kocurki-czekaja-na-adopcje-CID103-IDLXZpL.html https://www.olx.pl/d/oferta/maciejka-roczna-koteczka-do-adopcji-CID103-IDJZtNx.html https://www.olx.pl/d/oferta/kocurki-i-koteczka-5-miesieczne-kotki-do-adopcji-CID103-IDKQofJ.html https://www.olx.pl/d/oferta/koki-4-5-miesieczny-kotek-czeka-na-adopcje-lub-dom-tymczasowy-CID103-IDKIF79.html https://www.olx.pl/d/oferta/sreberko-2-czteromiesieczna-kotka-do-adopcji-CID103-IDM7zDH.html https://www.olx.pl/d/oferta/kisiel-4-5-miesieczny-kocurek-czeka-na-adopcje-CID103-IDJaY3s.html https://www.olx.pl/d/oferta/ruda-pieknotka-czeka-na-dopcje-CID103-IDJGj57.html https://www.olx.pl/d/oferta/szukamy-domow-tymczasowych-dla-kotkow-CID103-IDFdxM8.html https://www.olx.pl/d/oferta/5-miesieczne-kotki-do-adopcji-CID103-IDKIEDX.html https://www.olx.pl/d/oferta/julek-4-5-miesieczny-kocurek-do-adopcji-CID103-IDIokGx.html https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-fajny-kocurek-czeka-na-adopcje-CID103-IDLCbjU.html https://www.olx.pl/d/oferta/vincent-bardzo-bardzo-mily-kotek-czeka-na-adopcje-CID103-IDHu0Pr.html https://www.olx.pl/d/oferta/5-miesieczny-groszek-czeka-na-adopcje-CID103-IDLkm0g.html https://www.olx.pl/d/oferta/5-miesieczny-milcio-czeka-na-adopcje-lub-na-dom-tymczasowy-CID103-IDLjEti.html https://www.olx.pl/d/oferta/sloneczko-maluszek-do-adopcji-CID103-IDLhsDl.html https://www.olx.pl/d/oferta/rudi-fajny-kocurek-czeka-na-adopcje-CID103-IDLtLjU.html https://www.olx.pl/d/oferta/molcia-roczna-koteczka-do-adopcji-CID103-IDJ7Rca.html
  3. Niestety z adopcji wracaja Bolek i Lolek:( ,dwa buraski,które były na tymczasie u Kasi adopcja w Myślenicach:( w domu są dzieciaki,mysłę,że sie pobawiły z kotkami ,a teraz zwrot:( niby alergia tylko jeśli to prawda dlaczego nie powiedziała o tym wcześniej,kotki były w tym domu trzy miesiące i dlaczego dwie godziny temu zadzwoniła do Kasi i chciała numer telefonu do Isabel,skoro ma do niej numer Kasia zapytała jak sie mają chłopaki to powiedziała,że wszystko ok ,mają sie dobrze,brykają i zaraz zadzwonła do Isabel,że nie chcą juz kotków bo niby Isabel ma fundację..../chyba tej kobiecie wydaje się,że jak ma fundacje to może zabierać kotki/ Isabel wcześniej podczas wizyty mówiła jej jaka jest suytuacja,że robi tylko wizyty....my jesteśmy na zamojszczyżnie,a Isabel w Krakowie jak tak można:( ale widać można:(
  4. Trudno wybrać z tylu ogłoszeń,wyróżnienia juz się skończyły może czarnulki? https://www.olx.pl/d/oferta/tom-i-jerry-5-miesieczne-kocurki-czekaja-na-adopcje-CID103-IDLXZpL.html
  5. Może dlatego,że tych ogłoszeń było tak dużo,może teraz jest limit ogłoszeń na jedna osobę?
  6. 176zł + ostatnia faktura za karmę 137zł.Razem:313zł. Z mojego ostaniego bazarku uzbierało się 125zł. W związku z czym dług zmniejszył sie do kwoty:188zł
  7. Sliczny dziad:) i jakie ładne zdjęcia:) Niestety adopcje stoja w miejscu:( Przydałyby sie wyróżnienia,chociaż nie wiem czt to coś pomoże:(
  8. Dziekuje sue za śliczny tekst dla Groszka i wstawienie fotek z dt :) Ogłoszę go chyba na Katowice
  9. Dziękuję mari:) ale czy napewno możesz? tylu zwierzakom pomagasz a ja juz dostałam polarki od p.Ani,od lipsik i malagos wysłała kilka napewno juz wystarczy bardzo,bardzo wszystkim dziekuję:)
  10. Zapraszam na kilejny bazarek
  11. Po prostu kocham zwierzaki,i jest mi ich bardzo szkoda,że marzną,że głoduja,chorują,więc pomagam jak mogę ale i Dogomaniaczki nie zostawiają mnie z tym problemem,wspierają jak mogą i czym mogą,za co jestem im bardzo wdzięczna do nich równiez malgos się zaliczasz:) zabrałaś odemnie dwie koteczki, a Musia była moją kochaną kicia,która karmiłam przez może? 10lat bardzo martwił mnie jej los,że marznie,ze choruje,a to takie kochane kocisko zawsze będę Ci wdzięczna,ze jej pomogłaś:)
  12. Bardzo dziękuję:) Jeśli możesz to pocztą mam tez dwa polarki od pani Ani ze Szczekocin,bardzo dziękuję:) i obiecane polarki od lipsik także będzie dobrze:) bardzo wszytkim dziękuję za odzew:) jestem w trakcie przygotowania tych budek,muszę na działki nosic cegły,ponieważ muszę czyms te budki obciążać w razie wiatrów,te cegły są ciężkie,więc trochę mi to schodzi,noszę po jednej:) Bianka już ma budkę ful wypas:) polarki,obciązenie,budka przykryta liścmi czasami troche to trwa zanim wyjdzie z budki na śniadanko,jest jej cieplutko i nie chce sie wychodzic:) jestem w trakcie przygotowywania nastepnych budek zaniosłyśmy również jedna budkę dla kotka,którego dokamia sue
  13. W moich też,jeszcze Talcott i Zuzka:( Szkoda gdy tacy Ludzie odchodzą,wielka szkoda:(
×
×
  • Create New...