-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
dużo:( -
Ten kotek znalazł dt w Krakowie Isabel dzisiaj zrobiła wizytę,za co bardzo jej dziekuję:) wizyta wypadła bardzo dobrze być może Groszek juz w weekend by pojechał potrzebujemy zapłacic za transport 50zł dt nie możemy prosić o pokrycie kosztów transportu w związku z czym mam ogromna prośbę: czy może ktos zasponsorować Groszkowi wyjazd do dt?
-
Teraz nie mogę niczego napisać pod zacytownym wpisem,nie wiem dlaczego Element rozliczenia dot. karmy: Dług na koniec sierpnia karma: 216zł Z bazarku Dora1020: 42zł, zostaje do spłaty: 174zł plus 115zł faktura, dług za karmę wynosi 289zł Dotarło 50zł od Isabel, zostaje do spłacenia 239zł Z bazarku Dora1020 uzbierało się 137zł, plus od Olena84 30zł Zostaje dług za kamę 72zł Obecny dług za karmę na koniec września to na razie: 72zł do tego rozliczenia wpisuję kwotę z ostatniego zamównienia 148zł Obeny dług za karmę 220zł
-
Sucharek, piesek po wypadku komunikacyjnym ze sparaliżowanym nerwem promieniowym. Jedynym ratunkiem przed amputacją jest codzienna rehabilitacja łapki. Brakuje nam czasu i rąk do pomocy A przecież nie możemy zaprzepaścić, być może jedynej szansy na to, aby Sucharek był w pełni sprawnym pieskiem Ten kochany, grzeczny i posłuszny chłopak, zasługuje na tą szansę! Zwracamy się z ogromną prośbą Czy ktoś mógłby dać pieskowi dom tymczasowy i/lub pomóc nam w rehabilitacji sucharkowej łapki? Ćwiczenia nie są skomplikowane, a nasz podopieczny daje przy sobie robić wszystko Odwdzięczy się przytulaskami oraz gorącymi, psimi całusami
-
Tyśka mogłabyś ogłosić Groszka na Warszawę? Jest w awaryjnym dt,jest tam praktycznie cały dzień sam,bez innych kotów i ludzi. Widzi człowieka tylko dwa razy dziennie,a bardzo lubi towarzystwo ludzi i innch kotków Bardzo płacze kiedy musi zostać sam:( Ale nie miałam go gdzie umieścic. Za chwilę do Izbicy pojedzie 6 małych dzikusków. Na szczęście mają ładne umaszczenia,więc może szybko znajdą domy. Ale wiadomo jakie będą długi:( Najgorzej jest ze zdjęciami kotków z Izbicy. Już kilka tygodni siedzi tam kotek,być może do tej pory znalazłby dom,ale nie ma zdjęć:(
-
Dziękuję za rozliczenie:) Co dwie głowy to nie jedna:) Nie wiem co z Izbicą? Pani od Marysi zapłaciła za jej pobyt,mamy tam jednego kotka.Trzeba policziczyć od kiedy on tam przebywa /sue ma gdzieś to zapisane/ Na konto Murki wpłynęło z bazarku bakusiowej,i trzeba odjąć od tej kwoty 732zł ja nigdy nie byłam dobra z matematyki,także dobrze,ze ktos tego pilnuje