-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Zapraszam na ostatni w tym roku bazarek:)
-
.......................
-
Dziekuję Filipowi:) który zawiózł gratisowo kicię do Krakowa:) Cieszę się z jej ds:) ale niestety mam kolejne zgłoszenie o pomoc kotom okociła się kobiecie kotka,miała 8 maluchów, 3 komus rozdała,pewnie do stodoły,do łapania myszy nie wysterylizowała,bo myslała,że kotka ma kociaki raz w roku. A teraz szuka pomocy w znalezieniu domu i pomocy w wykarmieniu stadka:( kociaki bure i czarne, takie jak mamy w tej chwili do adopcji
-
Też tak pomyslałam,śliczna i od razu polubiła kociaki:) Tylko gdzie drugi? Miałysmy problem ze znalezieniem dt , Isabel obdzwoniła wiele osób w poszukiwaniu dt dla nich,niestety nie udało sie , i ,przez olx zgłosiła sie pani Weronika:) I dobrze,że jest tam kicia,bo adopcja w dwupaku byłaby bardzo trudna,juz mamy dwa czarnulki w dwupaku.
-
Niestety:( Na szczęście siedzi sobie w budce i karmie ja dwa razy dziennie,jest blisko mojego bloku. Kiedys popełniłam błąd,bo kotka widziała łapanie swoich dzieci,i juz nigdy do łapaka nie wejdzie:( Bardzo sie o nia martwię,gdybys miała jakiś pomysł na złapanie jej byłabym bardzo wdzięczna podchodzenie do niej z łapakiem,kontenerkiem powoduje,że zmyka bardzo szybciutko:( a łapaka nie można tam zostawić,bo to miejsce przy śmietniku,ciągle ktos tam łazi w ubiegłym roku w zimie chorowała,podawałam jej antybiotyk,a też przecież siedziała w budce boje sie tej zimy
-
Również serdecznie dziękujemy bakusiowej za wpłatę 130zł na konto olx na wyróżnienie ogłoszeń:) wczoraj rozmawiałyśmy,że nie wystarczy na wszystkie ogłoszenia, a akurat dzisiaj,kiedy miałam wyróżniać ogłoszenia za sto procent płatności ,olx poinformował mnie,że mam 60% zniżki na ogłoszenia na dzisiaj także wyróżnione zostały wszystkie ogłoszenia,a jeszcze na koncie zostało 32zł:)
-
Ale mam też dobre info, Sucharek teraz Skubi juz w swoim domku:),pojechał razem z innym małym psiakiem /z ogłoszenia Sucharka:) / do swojego domku we Wrocławiu. Z początku lekki stresik i zazdrość o pancię /jest tam jeszcze sunia/ prawdopodobnie to straszny pieszczoch:) uwielbia się bawic zabawkami. Dziewczyna,u której był na tymczasie rozważała nawet adopcję,dzieciaki są niepocieszone,że Sucharek wyjechał. Poprosiłam sue o wstawienie fotek z DS Bądz szczęśliwy psiaczku.