-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Ciągla dużo:( Tym bardziej,że za chwilę pojadą następne kotki, Murka już nie przyjmuje kotków na dt. -
Proszę udostępniajcie zrzutkę,jeśli macie taką możliwość,kotki bardzo potrzbują szczepień,żeby nie zachorowały trzeba zaszczepić https://zrzutka.pl/9rfxwx za chwilę trzeba zrobic następną zrzutkę na zakup karmy mamy do wykarmienia 30 kotów ,w dt i na działkach a jeszcze trzeba zawieżć karmę na wieś,gdzie są dwie kotki i dwa maluchy /jedna kotka wysterylizwana,maluchy podrosną wysterylizujemy kolejną/ jest nam bardzo cięzko:( długi,leczenie,karmienie,szczepienia,odrobaczoania,odpchlenia taki trudny rok:( kotków do pomocy jest w tym roku dużo,ale nie możemy ich zostawić a jeszcze sue mówiła,że ktos ze wsi zgłosił sie po pomoc także jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc:) bez Waszego wsparcia nie dałybysmy rady pomagać
-
Mamy jeszcze do zabrania dwa podrośnięte maluchy kotkę w ciąży,która wieje na nasz widok,nie będzie łatwo,syczy i prycha,ale spróbujemy i biało bury kocurek,na kastrację,ale trzeba szukac mu domu,bo to miły,dający się pogłaskać kotek na razie z tej działki zabrałyśmy 3 kotki i jedna kotkę wysterylizowałyśmy,ale jeszcze sporo do pomocy zostało
-
Zapadł mi głęboko w serce,bo widziałam jak biegał po przystanku autobusowym ,był w szoku pózniej również go widywałam,ze dwa razy udało mi się go nakarmić,ale bał się to uciekanie przed ludzmi doprowadziło do tego,że wpadł pod auto łapkę nadal niestety trzyma w górze:( poprosiłam dziewczyny z Kudłatego Przyjaciela o pomoc w ogłoszeniach,a one powiedziały,że się nim zaopiekują,pojadą z nim do ortopedy w Lublinie jestem wdzięczna i bardzo,bardzo dziękuję:)
-
Do zabrania: 3 maluszki /starsza pani zmarła i koniecznie podrośnięte maluchy do zabrania/ biało-bury kocurek, kotki dzikuski muszą zostac,jedna do złapania na sterylkę,druga wysterylizowana 4 kotki od chorych psychicznie osób prawdopodobnie jeden rudy,rudo-biały,czarno-biały i jeszcze jeden dokąd mamy je zabrać? nie wiem.....
-
Gdyby Murka nie zgodziła się przyjąć Farcika do hoteliku i sama pojechac po niego,pewnie nigdy by schroniska nie opuścił. Bo jaki hotelik chciałby go przyjąć? Już samo wyciąganie go z boksu było dla Murki strsujące,współpracuję z Murką od lat,zawsze dobrze opiekowała się psiakami i kotkami,i czekała na pieniądze. Ja osobiście nie mogę Murce niczego zarzucić,ale niestety czasami pojawiają sie nieprawdziwe informacje,na które nie mamy wpływu.
-
Ja podpisałam zrzeczenie,bo ja odopwiadałam za Farcika wyciągając go ze schroniska wyżej napisałałam o trudnościach dodzwonienia się do Ady nadal będę próbowała, to jest numer na który dzwonię,może ktoś spróbuje? przeciez można zapytać o psiaka 788 416 157 mam od nich 3 sms-y /do wglądu/, niestety nie mogę się dodzwonić na ten numer,a innego nie mam może ma ktoś pomysł jak mam się z niumi skontaktować? Pani Iwona,która "załatwiła" miejsce w Adzie ma numer do właścicieli Ady,więc się dodzwoniła i mówiła,że wszystko jest w porządku,będą Farcikowi szukac domu.I powiadomia ją jak taki dom się znajdzie.
-
Dziękuję za ogłoszenia Sucharka:) Różyczki i Kaktusika:) Ogłosiłam go juz z nowymi zdjęciami Zastanawiałam się czy nie założyc mu watku bo jesli znajdzie dom w Krakowie czy tez dalej będzie potrzebna kasa na transport...niestety i chyba zmienię ogłoszenie z Lublina na Warszawę albo może Wrocław,Katowice...nie wiem....
-
Niestety nie udało mi się do Ady dodzwonić,wysyłałam sms-y z prosbą o kontakt,nagrałam się,otrzymałam sms-a,żeby dzwonić od 9tej do 17tej,w czwartek dzwoniłam praktycznie co godzine niestety nie udało mi się dodzwonic ala123 poprosiła osobę,która załatwiła miejsce dla Farcika,żeby zadzwoniła i zapytała o niego prawdopodobnie wszystko jest w porządku,będą szukać Farcikowi domu,który będzie sprawdzony przez wolontariusza cały czas mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy