Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Ciągla dużo:( Tym bardziej,że za chwilę pojadą następne kotki, Murka już nie przyjmuje kotków na dt.
  2. Bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyty pa dla małej koteczki,która jest na tymczasie u Kasi:) Wizyta wypadła pomyślnie,więc kicia jedzie do swojego domu.
  3. Proszę udostępniajcie zrzutkę,jeśli macie taką możliwość,kotki bardzo potrzbują szczepień,żeby nie zachorowały trzeba zaszczepić https://zrzutka.pl/9rfxwx za chwilę trzeba zrobic następną zrzutkę na zakup karmy mamy do wykarmienia 30 kotów ,w dt i na działkach a jeszcze trzeba zawieżć karmę na wieś,gdzie są dwie kotki i dwa maluchy /jedna kotka wysterylizwana,maluchy podrosną wysterylizujemy kolejną/ jest nam bardzo cięzko:( długi,leczenie,karmienie,szczepienia,odrobaczoania,odpchlenia taki trudny rok:( kotków do pomocy jest w tym roku dużo,ale nie możemy ich zostawić a jeszcze sue mówiła,że ktos ze wsi zgłosił sie po pomoc także jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc:) bez Waszego wsparcia nie dałybysmy rady pomagać
  4. Wczoraj wpłaciłam na konto wetki z Izbicy 100zł od Lipsik.Jeszcze raz bardzo dziękuję:) Dług w Izbicy zmniejszył się do 630zł. Ale niestety kolejne kotki pojechały,więc wiadomo,że dług będzie większy.
  5. Mamy jeszcze do zabrania dwa podrośnięte maluchy kotkę w ciąży,która wieje na nasz widok,nie będzie łatwo,syczy i prycha,ale spróbujemy i biało bury kocurek,na kastrację,ale trzeba szukac mu domu,bo to miły,dający się pogłaskać kotek na razie z tej działki zabrałyśmy 3 kotki i jedna kotkę wysterylizowałyśmy,ale jeszcze sporo do pomocy zostało
  6. Kochani, dziękuję wszystkim pomagającym:) Bez Waszej pomocy niewiele by się udało.Jestem wdzięczna za to,że jesteście,że macie dobre,wrażliwe serca:) Dziękuję:)
  7. Dziękuję również Isabel za robienie wizyt przedadopcyjnych:) Dzisiaj kolejna. Dla maluszka ,którey jest w dt u Kasi.
  8. Mam również wpłatę od Lipsik 100zł. Bardzo dziękuję:) Pieniądze te wpłacam na dług w Izbicy. Jest tam spory dług,a za chwilę jadą po pomoc kolejne koty. Bardzo dziękuję Lipsik za pamięć o szczebrzeszyniakach:)
  9. Otrzymałam 50zł od Isabel bardzo dziękuję:) Odejmuję od kwoty 330zł,Zostaje do spłacenia 280zł
  10. Zapadł mi głęboko w serce,bo widziałam jak biegał po przystanku autobusowym ,był w szoku pózniej również go widywałam,ze dwa razy udało mi się go nakarmić,ale bał się to uciekanie przed ludzmi doprowadziło do tego,że wpadł pod auto łapkę nadal niestety trzyma w górze:( poprosiłam dziewczyny z Kudłatego Przyjaciela o pomoc w ogłoszeniach,a one powiedziały,że się nim zaopiekują,pojadą z nim do ortopedy w Lublinie jestem wdzięczna i bardzo,bardzo dziękuję:)
  11. Sucharek trafił pod opiekę dziewczyn z Kudłtego Przyjaciela,z Zamościa.Wczoraj został z lecznicy zabrany. Bardzo dziękuję za pomoc:) Piesek jest juz na ich stronie,na fb. Ale domu dla niego nadal szukamy.
  12. Do zabrania: 3 maluszki /starsza pani zmarła i koniecznie podrośnięte maluchy do zabrania/ biało-bury kocurek, kotki dzikuski muszą zostac,jedna do złapania na sterylkę,druga wysterylizowana 4 kotki od chorych psychicznie osób prawdopodobnie jeden rudy,rudo-biały,czarno-biały i jeszcze jeden dokąd mamy je zabrać? nie wiem.....
  13. Sliczna jest:) takie lśniące futerko:) Pani,która chciała adoptowac Jagódke przeprowadza się i dlatego adopcja w pazdzierniku,kicia będzie razem z małym pieskiem. Ale czy się nie rozmysli to nie wiem,brzmiała dobrze,ogłoszenia nadal potrzebne,bo nigdy nie wiadomo
  14. Poker bardzo dziękuję:) Ale byc może Sucharek będzie zaaopiekowany,na razie nie będę pisać,nie chcę zapeszać
  15. Bardzo dziekuję:) I podpisuję sie pod tymi podziękowaniami,to prawda,prowadząc hotelik Murka uratowała wiele psiaków i kociaków. Ze Szczebrzeszyna sa u Murki nadal 3 dorosłe koty,które szukają domów,a trafiły do niej jak były malutkie.Jestem wdzięczna Murce,że nie odmawia pomocy zwierzakom.
  16. Gdyby Murka nie zgodziła się przyjąć Farcika do hoteliku i sama pojechac po niego,pewnie nigdy by schroniska nie opuścił. Bo jaki hotelik chciałby go przyjąć? Już samo wyciąganie go z boksu było dla Murki strsujące,współpracuję z Murką od lat,zawsze dobrze opiekowała się psiakami i kotkami,i czekała na pieniądze. Ja osobiście nie mogę Murce niczego zarzucić,ale niestety czasami pojawiają sie nieprawdziwe informacje,na które nie mamy wpływu.
  17. Ja podpisałam zrzeczenie,bo ja odopwiadałam za Farcika wyciągając go ze schroniska wyżej napisałałam o trudnościach dodzwonienia się do Ady nadal będę próbowała, to jest numer na który dzwonię,może ktoś spróbuje? przeciez można zapytać o psiaka 788 416 157 mam od nich 3 sms-y /do wglądu/, niestety nie mogę się dodzwonić na ten numer,a innego nie mam może ma ktoś pomysł jak mam się z niumi skontaktować? Pani Iwona,która "załatwiła" miejsce w Adzie ma numer do właścicieli Ady,więc się dodzwoniła i mówiła,że wszystko jest w porządku,będą Farcikowi szukac domu.I powiadomia ją jak taki dom się znajdzie.
  18. Dziękuję za ogłoszenia Sucharka:) Różyczki i Kaktusika:) Ogłosiłam go juz z nowymi zdjęciami Zastanawiałam się czy nie założyc mu watku bo jesli znajdzie dom w Krakowie czy tez dalej będzie potrzebna kasa na transport...niestety i chyba zmienię ogłoszenie z Lublina na Warszawę albo może Wrocław,Katowice...nie wiem....
  19. Niestety nie udało mi się do Ady dodzwonić,wysyłałam sms-y z prosbą o kontakt,nagrałam się,otrzymałam sms-a,żeby dzwonić od 9tej do 17tej,w czwartek dzwoniłam praktycznie co godzine niestety nie udało mi się dodzwonic ala123 poprosiła osobę,która załatwiła miejsce dla Farcika,żeby zadzwoniła i zapytała o niego prawdopodobnie wszystko jest w porządku,będą szukać Farcikowi domu,który będzie sprawdzony przez wolontariusza cały czas mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy
  20. Dziękuję Murko za fotki:) Sliczny jest Kaktusik,poprosiłam Murke o zdjęcia,bo można go ogłaszać oddzielnie,ale w domu musi być jkaś kociolubna koteczka,bo Kaktus uwielbia towarzystwo innych kotów.
×
×
  • Create New...