-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Czy może ktoś podarować kotkom polarki? Do budki mieści się dużo,a pózniej muszę wymieniać,a te które zabieram piorę jak jest juz mokro,wymieniam co tydzień Bianka juz siedzi w budce,jest jej cieplutko. Ale potrzebuję jeszcze polarków do 2 budek. Dla Felka i kici z działki. Muszą to byc polarki,inne materiały sie nie nadają /sprawdzone/ kupowałam w ciuchlandzie polarowe szlafroki,duże bluzy,ale ciągle mało:(
-
Figa............zmieniłam imie kici,z Szałwi na Figę Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona.
-
Ta fotka ładniejsza i może jakieś inne imię chociaż ja ogłaszam jako Szałwia,ale może imię bardziej miekkie sue możesz napisać jakiś któtki tekst? ładnie Ci to wychodzi,a ja zupełnie nie mam głowy do tekstów Może Figa Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona.
-
Dziękuję sue za wstaienie fotek:) Udało sie sunieczce:) bardzo,bardzo i mnie to cieszy
-
Pamiętacie jeszcze Carmen? Będą zdjęcia,ja jej nie poznałam,pan sam przysłał,myślałam o niej, żeby poprosić o fotki,ale czas mi na wszystko nie pozwala super dom suni się trafił,a takie nędzne życie ją czekało
-
Sreberko to być może siostra Aminka, ok. 5 miesięcy, spora kotka o siwym futerku jak z reklamy. Była dzikawa, powoli oswaja się, ale jeszcze ciężko powiedzieć czy ma jakieś szanse na miziaka. Na pewno nie brakuje jej ochoty do zabawy, zwiedzania, ciekawska i bystra. Apetyt dopisuje. Lubi sobie pooglądać ptaki i owady za oknem. Odrobaczona, możliwe szczepienie ale póki co jeszcze nie.
-
Aminek - ok. 5 miesięcy, kocurek, fajny puchacz z ogromnym apetytem. Jest bury w odcieniu miodowym. Lubi mizianki, czasami przy głaskaniu wręcz turla się i prosi o więcej. Towarzyski, ciekawią go inne koty i jest raczej przyjacielsko do nich nastawiony, do psów ostrożnie, później obojętnie. Na pierwszy rzut oka wydaje się taką spokojną marudą, ale to pozory, z rówieśnikami dokazuje aż miło. Jest oczywiście porządnie odrobaczony i zaszczepiony (purevax - pp kk i felv)