-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Zapraszam na kolejny bazarek:)
-
Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 130zł na wyróżnienie ogłoszeń:) Wyróżnę jak znowu będę miała od olx-a 50% zniżkę.Tydzień temu miałam zniżkę,więc wyróżniłam większą część ogłoszeń. Teraz czekam na kolejną zniżkę. Dziękuję również Olenie za wpłatę 30zł :) I jak zawsze Isabel za wspieranie szczebrzeszyniaków:)
-
Ta Pani też betonu nie rozwali i tak jest troche lepiej niż było kiedys ale potrzeby jak:karma,odpchlanie,odrobaczania,szczepienia,leczenia,długi,koszty transportu,brak domów tymczasowych,a kotków wyrzuconych coraz więcej,gdzie je umieszczac? W Izbicy? A pózniej zostaja długi jwszcze za jednego czy tez dwa kotki długi można spłacić,ale zanosi się,że będziemy potrzebowały umieścic gdzieś ok.7-8 kociaków niestety ja jestem pesymistką,a rosnące problemy coraz bardziej mnie przytłaczają
-
Może ktos wstawić na watek fotke kociaka? Wysłałabym na maila ja nie umiem wstawiać,a sue na razie nie ma czasu od 3 dni próbowałyśmy go łapać,udało się dopiero dzisiaj sue zaniosła bidę do lecznicy,wiem,ze temp. 33 st ,dostał kroplówkę,nawet troszke zjadł więcej napisze sue ktos podrzucił na smietnik małe i większe kotki
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Ciągla dużo:( Tym bardziej,że za chwilę pojadą następne kotki, Murka już nie przyjmuje kotków na dt. -
Proszę udostępniajcie zrzutkę,jeśli macie taką możliwość,kotki bardzo potrzbują szczepień,żeby nie zachorowały trzeba zaszczepić https://zrzutka.pl/9rfxwx za chwilę trzeba zrobic następną zrzutkę na zakup karmy mamy do wykarmienia 30 kotów ,w dt i na działkach a jeszcze trzeba zawieżć karmę na wieś,gdzie są dwie kotki i dwa maluchy /jedna kotka wysterylizwana,maluchy podrosną wysterylizujemy kolejną/ jest nam bardzo cięzko:( długi,leczenie,karmienie,szczepienia,odrobaczoania,odpchlenia taki trudny rok:( kotków do pomocy jest w tym roku dużo,ale nie możemy ich zostawić a jeszcze sue mówiła,że ktos ze wsi zgłosił sie po pomoc także jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc:) bez Waszego wsparcia nie dałybysmy rady pomagać
-
Mamy jeszcze do zabrania dwa podrośnięte maluchy kotkę w ciąży,która wieje na nasz widok,nie będzie łatwo,syczy i prycha,ale spróbujemy i biało bury kocurek,na kastrację,ale trzeba szukac mu domu,bo to miły,dający się pogłaskać kotek na razie z tej działki zabrałyśmy 3 kotki i jedna kotkę wysterylizowałyśmy,ale jeszcze sporo do pomocy zostało