Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dziękuję:) Ostatnio sporo tych wizyt pa,i wszystkie w Krakowie. I wypadają na szczęście pomyslnie.
  2. Z mojego bazarku odejmuję od tej kwoty 137zł/z bazarku/ 280zł - 137zł=143zł i od Olenki 30zł,bardzo dziekuję raz jeszcze:) Zostaje dług za kamę 113zł
  3. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  4. I kolejny do pomocy podrzucony mi na wycieraczkę ok. 4 miesięczny kocurek strasznie zapchlony,potrzebuję jakiegoś preparatu na odpchlenie maluszka i odrobaczenie miziaczek
  5. Dziękuję za wstawienie fotki:) Maleństwo,to fakt,tak jak pisała sue jeszcze kilka godzin i nie udałoby się kicek siedzi cały czas na termoforze,tak sie namarzł,że teraz nie może się rozgrzć ale już jest lepiej trzymamy kciuki,żeby w cieple nie wylazły jakieś choróbska
  6. Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 130zł na wyróżnienie ogłoszeń:) Wyróżnę jak znowu będę miała od olx-a 50% zniżkę.Tydzień temu miałam zniżkę,więc wyróżniłam większą część ogłoszeń. Teraz czekam na kolejną zniżkę. Dziękuję również Olenie za wpłatę 30zł :) I jak zawsze Isabel za wspieranie szczebrzeszyniaków:)
  7. Chociaz nie bardzo go widać na tym zdjęciu,nie mogłam podejść bliżej,bo obawiałam się,że ucieknie próbowałyśmy go łapać przez trzy dni sue udało sie go złapac,otrzymał pomoc weta,teraz czekamy na dobre info,bo kotek był naprawdę w kiepskim stanie:(
  8. Ta Pani też betonu nie rozwali i tak jest troche lepiej niż było kiedys ale potrzeby jak:karma,odpchlanie,odrobaczania,szczepienia,leczenia,długi,koszty transportu,brak domów tymczasowych,a kotków wyrzuconych coraz więcej,gdzie je umieszczac? W Izbicy? A pózniej zostaja długi jwszcze za jednego czy tez dwa kotki długi można spłacić,ale zanosi się,że będziemy potrzebowały umieścic gdzieś ok.7-8 kociaków niestety ja jestem pesymistką,a rosnące problemy coraz bardziej mnie przytłaczają
  9. Może ktos wstawić na watek fotke kociaka? Wysłałabym na maila ja nie umiem wstawiać,a sue na razie nie ma czasu od 3 dni próbowałyśmy go łapać,udało się dopiero dzisiaj sue zaniosła bidę do lecznicy,wiem,ze temp. 33 st ,dostał kroplówkę,nawet troszke zjadł więcej napisze sue ktos podrzucił na smietnik małe i większe kotki
  10. Ciągla dużo:( Tym bardziej,że za chwilę pojadą następne kotki, Murka już nie przyjmuje kotków na dt.
  11. Bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyty pa dla małej koteczki,która jest na tymczasie u Kasi:) Wizyta wypadła pomyślnie,więc kicia jedzie do swojego domu.
  12. Proszę udostępniajcie zrzutkę,jeśli macie taką możliwość,kotki bardzo potrzbują szczepień,żeby nie zachorowały trzeba zaszczepić https://zrzutka.pl/9rfxwx za chwilę trzeba zrobic następną zrzutkę na zakup karmy mamy do wykarmienia 30 kotów ,w dt i na działkach a jeszcze trzeba zawieżć karmę na wieś,gdzie są dwie kotki i dwa maluchy /jedna kotka wysterylizwana,maluchy podrosną wysterylizujemy kolejną/ jest nam bardzo cięzko:( długi,leczenie,karmienie,szczepienia,odrobaczoania,odpchlenia taki trudny rok:( kotków do pomocy jest w tym roku dużo,ale nie możemy ich zostawić a jeszcze sue mówiła,że ktos ze wsi zgłosił sie po pomoc także jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc:) bez Waszego wsparcia nie dałybysmy rady pomagać
  13. Wczoraj wpłaciłam na konto wetki z Izbicy 100zł od Lipsik.Jeszcze raz bardzo dziękuję:) Dług w Izbicy zmniejszył się do 630zł. Ale niestety kolejne kotki pojechały,więc wiadomo,że dług będzie większy.
  14. Mamy jeszcze do zabrania dwa podrośnięte maluchy kotkę w ciąży,która wieje na nasz widok,nie będzie łatwo,syczy i prycha,ale spróbujemy i biało bury kocurek,na kastrację,ale trzeba szukac mu domu,bo to miły,dający się pogłaskać kotek na razie z tej działki zabrałyśmy 3 kotki i jedna kotkę wysterylizowałyśmy,ale jeszcze sporo do pomocy zostało
  15. Kochani, dziękuję wszystkim pomagającym:) Bez Waszej pomocy niewiele by się udało.Jestem wdzięczna za to,że jesteście,że macie dobre,wrażliwe serca:) Dziękuję:)
  16. Dziękuję również Isabel za robienie wizyt przedadopcyjnych:) Dzisiaj kolejna. Dla maluszka ,którey jest w dt u Kasi.
  17. Mam również wpłatę od Lipsik 100zł. Bardzo dziękuję:) Pieniądze te wpłacam na dług w Izbicy. Jest tam spory dług,a za chwilę jadą po pomoc kolejne koty. Bardzo dziękuję Lipsik za pamięć o szczebrzeszyniakach:)
×
×
  • Create New...