Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Od dwóch dni próbujemy złapać małego czarnego dzikuska wyrzuconego w poniedziałek na mróz:( Wczoraj bardzo zmarzłam,jeszcze dzisiaj mi zimno,a co mówić ten mały koteczek:( Dzisiaj kolejna próba. Chcialby do człowieka,ale bardzo sie boi. A w nocy u nas było bardzo mrozno:(
  2. Zrobiłam kolejne wyróżnienia za pieniądze,które mi zostały na koncie część ogłoszeń odnowiłam za 0.70zł / dostałam od olx kolejna promocję/ a część wyróżniłam do 2 stycznia
  3. Zapraszam na ostatni w tym roku bazarek:)
  4. .......................
  5. Dziekuję Filipowi:) który zawiózł gratisowo kicię do Krakowa:) Cieszę się z jej ds:) ale niestety mam kolejne zgłoszenie o pomoc kotom okociła się kobiecie kotka,miała 8 maluchów, 3 komus rozdała,pewnie do stodoły,do łapania myszy nie wysterylizowała,bo myslała,że kotka ma kociaki raz w roku. A teraz szuka pomocy w znalezieniu domu i pomocy w wykarmieniu stadka:( kociaki bure i czarne, takie jak mamy w tej chwili do adopcji
  6. Też tak pomyslałam,śliczna i od razu polubiła kociaki:) Tylko gdzie drugi? Miałysmy problem ze znalezieniem dt , Isabel obdzwoniła wiele osób w poszukiwaniu dt dla nich,niestety nie udało sie , i ,przez olx zgłosiła sie pani Weronika:) I dobrze,że jest tam kicia,bo adopcja w dwupaku byłaby bardzo trudna,juz mamy dwa czarnulki w dwupaku.
  7. Dziekuję Isabel :) za zrobienie kolejnej wizyty pa , dla Bolka i Lolka, których kobieta z ds jeszcze tego samego dnia odwiozła do dt. Mam filmik,który dostałam od Isabel,wyśle do sue,widać,ze kotki maja sie bardzo dobrze:) Napewno będzie im dobrze w tym dt
  8. Ty mari też jesteś wspaniała:) pomagasz staruszkom:) jestem wdzięczna,ze jest tyle osób pomagających:) trzymających kciuki za nasze pomaganie:)
  9. Kroi sie domek dla Figuni bardzo dziekuję Isabel za zrobienie wizyty przedadopcyjnej:) która wypadła pomyślnie:) organizujemy transport do Krakowa
  10. Bardzo dziekujemy helli za pomoc w spłacie długu:) Sporo jeszcze zostało do spłacenia,ale dzieki helli dług bardzo się zmniejszył:)
  11. Niestety:( Na szczęście siedzi sobie w budce i karmie ja dwa razy dziennie,jest blisko mojego bloku. Kiedys popełniłam błąd,bo kotka widziała łapanie swoich dzieci,i juz nigdy do łapaka nie wejdzie:( Bardzo sie o nia martwię,gdybys miała jakiś pomysł na złapanie jej byłabym bardzo wdzięczna podchodzenie do niej z łapakiem,kontenerkiem powoduje,że zmyka bardzo szybciutko:( a łapaka nie można tam zostawić,bo to miejsce przy śmietniku,ciągle ktos tam łazi w ubiegłym roku w zimie chorowała,podawałam jej antybiotyk,a też przecież siedziała w budce boje sie tej zimy
  12. Tak,prosto do jedzonka:) Zostawiam tam karmę dla kotków,ale psiaki również przychodzą,więc i dla nich zostawiam
  13. Przepraszam,że ciągle o coś proszę,ale 2 budki nadal potrzebne,gdyby ktos chciał kupic kotkom budki byłabym wdzięczna
  14. A to p......że tez na takie nie ma mocnych..... dzieki za ostrzeżenie............to chyba gdzies k/Warszawy?
  15. W związku z czym nadal potrzebujemy budek /dwóch/ ja też muszę dać do Klemensowa dla 2 kotków będących na dworze.
  16. Również serdecznie dziękujemy bakusiowej za wpłatę 130zł na konto olx na wyróżnienie ogłoszeń:) wczoraj rozmawiałyśmy,że nie wystarczy na wszystkie ogłoszenia, a akurat dzisiaj,kiedy miałam wyróżniać ogłoszenia za sto procent płatności ,olx poinformował mnie,że mam 60% zniżki na ogłoszenia na dzisiaj także wyróżnione zostały wszystkie ogłoszenia,a jeszcze na koncie zostało 32zł:)
  17. Ale mam też dobre info, Sucharek teraz Skubi juz w swoim domku:),pojechał razem z innym małym psiakiem /z ogłoszenia Sucharka:) / do swojego domku we Wrocławiu. Z początku lekki stresik i zazdrość o pancię /jest tam jeszcze sunia/ prawdopodobnie to straszny pieszczoch:) uwielbia się bawic zabawkami. Dziewczyna,u której był na tymczasie rozważała nawet adopcję,dzieciaki są niepocieszone,że Sucharek wyjechał. Poprosiłam sue o wstawienie fotek z DS Bądz szczęśliwy psiaczku.
×
×
  • Create New...