Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. zrobię ogłoszenia psiakom,ale one potrzebują pomocy na już,nie mogą czekać tam na ds nie wiemy nic,trudno od wiesniaków czegokolwiek się dowiedzieć w jakim są wieku? psiaki czy suczki? człowiek,który w takim syfie trzymał psiaki zmarł i nikt o tym nie wiedział,znalezli go dopiero po 2 tygodniach,a przez ten czas głodowały
  2. Bakusiowa znalazła na allegro taką rotha bella,może taka by była dobra,podstawa pod doniczkę raczej by była a mała
  3. Potrzebuję kuwety dla niewidomej staruszki,, która jest u mnie na dt,takiej z niskim progiem,wchodzenie do tej,którą mam sprawia jej problem,kici rozjeżdzają się tylne łapki. Może ktoś ma taką i nie potrzebuje już jej.
  4. Z bazarku 250zł 140zł wpłaciłam na dług w Izbicy,107zł dług za karmę Zostaje 3zł na plusie/nie zdarzyło to się od lat/ a jeszcze kolejny bazarek do rozliczenia,więc będzie kolejna wpłata do Izbicy Na plusie 3zł
  5. Od kilku dni szukałyśmy pomocy dla psiaka po przejściach,udało się,znalazł dt,teraz szukamy dla niedo domu i ten kotek potrzebował pomocy,wychudzony,bardzo godny,chudziutki,z przerzedzoną sierścią,kołtuny,które trzeba wyciąć,no i więcej nie wiadomo.Pojechał do Izbicy. Kasia,która go zawiozła zrobiła mu fotkę,ale wiadomo,w kontenerku,więc dokładnie nie widać kotka.To długowłosy kotek.
  6. Dzisiaj jedzie do dt w Krakowie Julek,śliczny kotek,który nie miał szczęścia do adopcji dziekuję Isabel i ali123 za pomoc:)
  7. Zapraszam na kolejny bazarek
  8. Wczoraj do swojego domku pojechał Tofik:) /tak teraz ma na imię bądz szcześliwy maluchu:) być może sue uda się wstawić jego zdjęcia z ds
  9. Bakusiowa wysłała karmę dla kotków i 130zł na wyróżnienie ogłoszeń. Bardzo dziekuję:) Część ogłoszeń już wyróżniłam do30 kwietnia,do 1 maja,niestety bez promocji,bo został już krótki czas adopcyjny karmą dla kotków podzieliłam się z sue
  10. No niestety Julek nadal szuka domu wetka zadzwoniła do mnie i powiedziała,że Julek na miejscu,w Izbicy, znalazł dom w sobotę Kasia zabierała z lecznicy Lilę i zobaczyła czarno białego kotka okazało się,że toJulek nadal czeka na dom:( to Julek,znowu go ogłosiłam,bo wcześniejsze ogłoszenie wyakasowałam
  11. W niedzielę jadą ze Szczebrzeszyna 3 kotki do Krakowa Meliska od sue, Lila z Izbicy i Jerzyk z awaryjnego DT Lila jedzie do DT w Krakowie,Meliska i Jerzyk do DS Bardzo dziekuję Isabel za wizyty przedadopcyjne:) codziennie jedzie na wizyty przedadopcyjne lub poadopcyjne,za co bardzo jej dziekuję:)
  12. Kolejna faktura za karmę z 03.02-------120zł /str.798/ i z marca---112zł plus wczesniejszy dług 98zł Razem:330zł. Z bazarku uzbierało się 373zł 200zł dałam sue na dług w Royal Vecie,zostało 173zł Został dług za karmę 157zł
  13. Dobrze,że założyłaś wątek,może uda się biedakowi pomóc,hotelik też trzeba sprawdzić,czy to nie ten o którym pisze Jo37 a może ktoś by polecił dobry hotelik?
×
×
  • Create New...