Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Wpłaty na dług do Izbicy malagos i Ania 100zł Olena 84 50zł sue 70zł mdk8---50zł Do Izbicy 28.01. wpłaciłam 270zł Bardzo dziekuję za pomoc w spłacie długu:)
  2. Isabel wpłaciła 50zł na karmę dla bezdomniaków, Bardzo dziękuję:) obecny dług za karmę:142zł Kolejna faktura 99zł Obecny dług 241zł Plus kolejna faktura: 157zł. Razem:398zł wpłata od malagos i Ani 200zł ,od Pani Ani ze Szczekocin 100zł . Bardzo dziekuję:) W chwili obecnej dług za karmę wynosi 98zł
  3. Takie info z ds Tomiego i Jerego dostałam od Isabel,bo to ona była na wizycie przed i po adopcyjnej tak bardzo cieszę się z takich domów Dzień dobry, przesyłam link do folderu ze zdjęciami Huntera (większy) i Bidena (mniejszy), bo tak ostatecznie nazwaliśmy Toma i Jerry'ego: https://www.dropbox.com/sh/px4bfjey8fx6qbn/AACs1Z4d48i3FuvqjHYbVR3Ka?dl=0 Chłopaki mają się bardzo dobrze, zadomowili się przez te kilkanaście dni u nas już solidnie. Właściwie od samego początku także dogadują się dobrze z naszymi starymi kocurami. Biden nawet - gdy już poczuł się zupełnie swobodnie - zaczął wybierać (szczególnie do popołudniowych drzemek, które widać na kilku zdjęciach) naszego najstarszego kota, 16-letniego Bobruja. Każdy ma oczywiście swoje upodobania - Hunter bawi się przede wszystkim sznurkiem, Biden - piłeczką kłębuszkową; Hunter woli zabawy na małej przestrzeni, Biden raczej biega („aportuje” swój ulubiony kłębuszek). Często oczywiście wybierają także zabawy między sobą. Chłopaki są już po odrobaczeniu i szczepieniach; na 1 lutego mamy umówioną kastrację. Jedyny deficyt, jaki chyba mieli (oprócz czasem lękliwości na jakieś nieoczekiwane domowe wydarzenie - ale w takich sytuacjach zawsze szukają siebie i wszystko szybko wraca do normy), to nawyk ssania (chyba za wcześnie byli odstawieni od mamy). Biden liże i podgryza nasze palce (ale już z dnia na dzień coraz mniej), a Hunter ma swoją specjalną różową szmateczkę (na jednym zdjęciu także uwiecznioną), którą - najlepiej wtuliwszy się w nas - lubi solidnie (dwa/trzy razy dziennie) wyssać. Bardzo dziękujemy za przekazanie nam tych cudownych chłopaków i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie na własne oczy będzie Pani mogła ich u nas zobaczyć (bo czeka nas chyba jeszcze załatwienie adopcyjnych formalności). Pozdrawiamy serdecznie -
  4. Tak,karma zawsze musi być,cieszę się też z adopcji:) dzisiaj Wafelek jedzie do swojego domu,do Krakowa:)
  5. Bardzo dziękuję:) Zrobiłam kolejny bazarek,ale szału nie widzę:( Pieniążki do malagos i Ani przeznaczę na: 200zł dług za karmę , 100zł wpłacę do Izbicy bardzo dziękuję za pomoc:)
  6. zapraszam na kolejny bazarek
  7. wklejam post sue nigdy nie wiadomo........może ktoś ma do sprzedania używaną,a jeszcze sprawną piłkę --------------------------------------------- Mam przy okazji pytanie, czy ktoś z Was ma może elektryczną piłkę ręczną, używaną, albo może mógłby pomóc kupić? Pani, która ma Marysię, jest już po 80, codziennie jej pomagam z różnymi rzeczami m.in. z paleniem w piecu, nie stać mnie w tej chwili na taki zakup z powodu zaostrzenia choroby u taty, a byłoby to znacznym ułatwieniem - pali się drewnem, a siekierą jest mega ciężko, taką piłką poradziłaby sobie sama. To jest coś takiego https://allegro.pl/oferta/przenosna-elektryczna-pila-21v-akumulator-11097038410 mając taką piłkę mogłabym też palić drewnem u siebie w kociarni, bo tak stosuję w 90% węgiel i jest dużo drożej
  8. Proszę pdziękuj również Ani zawsze pamięta o szczebrzeszyniakch,chociaż wiadomo,ze wszędzie tych potrzeb jest bardzo dużo
  9. został również w poniedziałek wykastrowany kocurek z działki ma się dobrze:) koszty kastracji /dzięki sue/ pokryła pani z fb
  10. Isabel była dzisiaj na wizycie pa,która wpadła pomyślnie:) Bardzo dziekuję Isabel:) Kontaktowałam się z panem Czarkiem, Wafelek mógłby jechać w poniedziałek koszty transportu pokryje ds
  11. Razem 13, na działkach 10 , i muszę dać karmę i żwirek dla 3 kotków,które obecnie są w bardzo awaryjnym dt
  12. Isabel wpłaciła 50zł na karmę dla bezdomniaków, Bardzo dziękuję:) obecny dług za karmę:142zł Kolejna faktura 99zł Obecny dług 241zł
  13. Muszę zakładać pieniądze z mojej skromnej emerytury,chciałabym zapłacić za karmę z emerytury,ale jest tak mała,że ledwo samej udaje mi się przeżyć robię bazarek za bazarkiem,zeby zapłacić za karmę dla bezdomniaków,niestety z tych bazarków nie ma wielkich kwot,więc dług rośnie
  14. Wyróżniłam 3 ogłoszenia,nie wiem kiedy będzie ta promocja,i czy wogóle będzie,a kotki pilnie czekają na dom ogłoszenia po 8.40zł
  15. Nie, nie znalazłam nikogo kto chciałby go przywieżć z Ośrodka A pani powiedziała,że jest już zdrowy, został wpuszczony do woliery,ale zaczął tam dokazywać,są tam ptaki, które nie mogą już odfrunąć, więc dziobał ich w łapki,tłukł się po tej wolierze i pani z Ośrodka postanowiła go wypuścić
  16. Dziekuję sue za wstawienie liku:) Też chciałabym mieć skrzydła, i pofrunąć w przstworza być może Wafelek bedzie miał dom
×
×
  • Create New...