Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Lecznica była już zamknięta,ale wet z RoyalVetu specjalnie przyjechał,żeby pomóc kotu tam zawsze tak jest,można na nich liczyć jeden wyrzuci,drugi pomoże,taki jest ten świat
  2. oglądając ta fotkę nie sposób się nie uśmiechnąć:)...ale minka:) jeszcze zeby siostrzyczka znalazła dom ogłosiłam na Kraków i Katowice,ale cisza:(
  3. Być może Mambusia będzie miała dt w Krakowie wizytę zrobi Isabel,za co bardzo jej dziekuję:) kroi się domek również dla Brawurki,która jest w dt u Kasi wizytę też zrobi Isabel:) codziennie jezdzi,albo na przedadopcyjne albo poadopcyjne wielkie podziekowania:)
  4. Kochany,w końcu wie,że nie wszyscy ludzie są zli i na spacerek wychodzi,widać,że bardzo to lubi szkoda,że nie ma zdjęć,bo mogłybyśmy pomóc Adzie ogłaszać
  5. Zapraszam na bazarek
  6. Molcia znalazła ds,który wie,że w razie czego zawsze może wrócić,ale chcę jej dać szansę mieszkanie 60m2,dziewczyna mieszka sama,wie o charakterze Molusi,ale jej to nie zniechęciło była wizyta przedadopcyjna,która wypadła dobrze ja jestem w ogromnym stersie,nie nadaję si e na dt być może pojedzie w piątek,z synem ali123
  7. Już jestem:) Na razie tylko na chwilę,ale mam nadzieję,że wrócę na stałe dobrze,że jest sue,i nie muszę tak bardzo martwić się o zwierzaki dziękuję bakusiowej za karme:) i wpłatę 130zł na wyróżnienie ogłoszeń:) a także za zrobienie kolejnego bazarku na spłatę długu w lecznicy:) dziekuję także feryenne za karmę:) chociaż Isabel już dziekowała:)
  8. Kisiel wczoraj pojechał do ds:) Powodzenia śliczny kotku. Dziekuję Dominikowi /synowi ali123/ za dowiezienie kotka do Krakowa:)
  9. Jeśli jest ktos na fb to bardzo prosimy o udostępnianie zrzutki,założonej przez sue dług jest ogromny,niestety rośnie,dlatego mamy wielką nadzieję,że coś uzbieramy na tej zrzutce https://zrzutka.pl/mb62w2
  10. Bardzo dziekuję:) Może uda i się zrobić jeszcze jedno ogłoszenie,a olx nie dopatrzy się,że Julek ma już ogłoszenie
  11. Jeden z kotków pewnie pojedzie w weekend do ds i jeśli Kasia zabrałaby na dt dwie koteczki,to zostały by tylko dwa inaczej nie poradzimy sobie z rosnącym długiem
  12. niestety w rozliczeniach prawie zawsze się mylę jeśli mdk8 nie będzie miała nic przeciwko,to pieniążki od niej pójdą na dług w Izbicy a z mojego bazarku po rozliczeniu pójdzie na karmę,i myślę,że jak zrobię rozliczenie,to długu za karmę już nie będzie przynajmniej na chwilę obecną,
×
×
  • Create New...