-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
DORA1020 replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
-
My już nie dajemy rady:( koty są wyrzucane na ulicę:( adopcji nie ma:( długi ogromne:( kolejna wyrzucona kotka trafiła do Izbicy,a już powiadomiono nas o kolejnych wyrzuconych kotach,kotka z maluchem,jednym,bo drugiego juz zdążył przejechać samochód:( bardzo jesteśmy wdzięczne za ten bazarek cegiełkowy,ze tak dużo osób tam zagląda,pomaga:) Jesteście Kochani:) przez duże K:)
-
Ale jest bezpieczny,nie wiem co by z nim było gdyby nie Ada,u Murki nie mógł zostać,więc co by było dalej? Jestem wdzięczna Adzie za to,że go przyjęli ,ostrzygli /bo nikt nie chciał tego zrobić,obawiając sie pogryzienia/ rok nie jest długim czasem,w schroniskach psiaki czasami latami czekaja na dom,i też nie zawsze znajdują West wiele w życiu przeżył,nikt nie chce adoptowac psiaka z problemami,kiedy do adopcji są psiaczki milusie ale jest bezpieczny,ma pełną michę,wodę /a też mu jej w lecie brakowało/ jest wyprowadzany na spacery,a na swój dom widocznie musi jeszcze poczekać
-
Zapraszam na kolejny bazarek:)
-
Riko był w bdt,więc jest odważniejszy:)taki mały łobuziak,jak go znalazłam na działce,taki malutki,a juz bardzo głośno upominał sie o pomoc Vera sama bidulka na działce,więc to troszkę potrwa zanim zaufa,oswoi się,i tak ma inny charakter niz kotka,która jest u Jaagi,to jej siostra,ich mama Burcia po sterlizacji odeszła[*]cichutko,gdzies w jakimś kątku,w krzakach:(:( Vercia ma duze szanse na miziaczka Puszka jest taka malutka,w rzeczywistości mniejsza niz na zdjęciach,jest śliczna:)
-
Puszka ma dwa ogłoszenia,na Kraków i Warszawę,ogłoszenia nie są wyróżnione,bo nie mam na to pieniędzy,bakusiowa wysłała 130zł na wyróżnienie,ale nie na wszystkie ogłoszenia wystarczyło Riko musi być zabrany, 2,5 miesiąca jest w bdt,ale dziewczyna wyjeżdża za granicę do pracy,trzeba kotka zabrać,na działce jest 5 miesięczna koteczka,również trzeba ją zabrać, w bardzo awaryjnym domu tymczasowym mamy 3 ok.5 miesięczne kotki,siedzą w komórce,bo nie mamy dla nich miejsca,lepsze to niż bezdomność,na razie jest ciepło na dworze,więc mogą siedzieć,ale jak przyjdą przymrozki tez trzeba będzie kotki zabrać. Murka na razie nie ma miejsca na kolejne kotki,,dla tych dwóch przygotowuje miejsce ,pózniej mogłaby jechać. Tylko zastanawiam się skąd na to wszystko wezmę pieniądze jak pojada te dwa będzie do zapłacenia 600zł miesięcznie plus karma + odpchlenie,odrobaczenie,szczepienia.,kastracje i sterylizacje a przecież u Murki już jest bezdomna Bianka,której nie udawało mi się złapać przez 7 lat i wyrzucony kocurek Jasiek,to kolejne 600zł A za jakis czas jak pojadą kolejne 3, plus Puszka koszty kolejne 1200zł do tego karma łatwo obliczyć ile będzie do zapłacenia miesięcznie za pobyt kotków Murka nie jest bezpłatnym domem tymczasowym,jest hotelikiem,za pobyt kotków trzeba będzie zapłacić tak jak pisałam we wcześniejszym poście,ja emerytka nie mam pieniędzy,zeby pomóc zwierzakom jedynie mogę robic bazarek za bazarkiem,chociaz to ciężka praca,wie o tym każdy kto robi bazarki,a ja robie je non stop,jeden za drugim,oczywiście jak mam fajne fanty to zarobię,ale jak nie mam,to tych pieniędzy będzie niewiele tylko w taki sposób mogę pomóc kotkom,na razie,dopóki zdrowie jako takie,ale jestem w takim wieku,że różnie może być. Adopcje stoja w miejscu,jedna adopcja na miesiąc,a kotków do adopcji dużo Puszce zrobiłam ogłoszenia,suchy tekst,ale nie mam głowy ani zdolności do pisania ładnych tekstów nawet z wyróżnionych ogłoszeń całkowity zastój,od wielu miesięcy,i cały czas mamy nadzieję,że coś ruszy,a to stoi w miejscu. https://www.olx.pl/d/oferta/puszka-4-miesieczna-koteczka-do-adopcji-CID103-IDRjI1r.html?bs=olx_pro_listing https://www.olx.pl/d/oferta/koteczka-4-miesieczna-czeka-na-dom-CID103-IDRciXb.html?bs=olx_pro_listing
-
Niestety ww Riko musi pojechać do Murki był w bdt dwa miesiące,ale dziewczyna wyjeżdża za granicę do pracy,i musimy kotka zabrać i także do zabrania z działki ok.5 miesięczna koteczka u Murki bedą miały super,jednak koszty pobytu kotów duże,to będą juz u niej 4 kotki robię bazarek za bazarkiem,ale to wszystko mało,nie wiem czy dam radę utrzymać te wszystkie kotki w potrzebie