Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. My już nie dajemy rady:( koty są wyrzucane na ulicę:( adopcji nie ma:( długi ogromne:( kolejna wyrzucona kotka trafiła do Izbicy,a już powiadomiono nas o kolejnych wyrzuconych kotach,kotka z maluchem,jednym,bo drugiego juz zdążył przejechać samochód:( bardzo jesteśmy wdzięczne za ten bazarek cegiełkowy,ze tak dużo osób tam zagląda,pomaga:) Jesteście Kochani:) przez duże K:)
  2. Od bakusiowej dostałam 150zł na wyróżnienie ogłoszeń,bardzo dziekuję i 100zł od dogomaniaczki pomagającej szczebrzeszyniakom,bardzo dziekuję pieniądze te wysłałam do Jaagi na sterylizację kotki.
  3. Ale jest bezpieczny,nie wiem co by z nim było gdyby nie Ada,u Murki nie mógł zostać,więc co by było dalej? Jestem wdzięczna Adzie za to,że go przyjęli ,ostrzygli /bo nikt nie chciał tego zrobić,obawiając sie pogryzienia/ rok nie jest długim czasem,w schroniskach psiaki czasami latami czekaja na dom,i też nie zawsze znajdują West wiele w życiu przeżył,nikt nie chce adoptowac psiaka z problemami,kiedy do adopcji są psiaczki milusie ale jest bezpieczny,ma pełną michę,wodę /a też mu jej w lecie brakowało/ jest wyprowadzany na spacery,a na swój dom widocznie musi jeszcze poczekać
  4. Nie wiem.Krystyna Pomarańska jest w kontakcie z Adą,bo to ona załatwiła tam miejsce dla psiaka. Jak cos będę wiedziała napiszę
  5. Do tej kwoty dopisuję kolejne 160zł za karmę,razem:239zł minus z bazarku 34zł . Dług za karmę wynosi obecnie: 205zł Pozostałą kwotę z bazarku 150zł wpłaciłam dzisiaj do Murki.
  6. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  7. Riko był w bdt,więc jest odważniejszy:)taki mały łobuziak,jak go znalazłam na działce,taki malutki,a juz bardzo głośno upominał sie o pomoc Vera sama bidulka na działce,więc to troszkę potrwa zanim zaufa,oswoi się,i tak ma inny charakter niz kotka,która jest u Jaagi,to jej siostra,ich mama Burcia po sterlizacji odeszła[*]cichutko,gdzies w jakimś kątku,w krzakach:(:( Vercia ma duze szanse na miziaczka Puszka jest taka malutka,w rzeczywistości mniejsza niz na zdjęciach,jest śliczna:)
  8. Dzisiaj pojechały do Murki: Puszka,Riko i Vera Zawiozły miłe dziewczyny z Chełmskiej Straży,za co bardzo im dziekujemy:)
  9. Cieszę się,że się udało,Bójka bardzo długo czekała na dom,ten dom zgłosił sie po inną koteczkę,udało się Bójce:)
  10. Puszka ma dwa ogłoszenia,na Kraków i Warszawę,ogłoszenia nie są wyróżnione,bo nie mam na to pieniędzy,bakusiowa wysłała 130zł na wyróżnienie,ale nie na wszystkie ogłoszenia wystarczyło Riko musi być zabrany, 2,5 miesiąca jest w bdt,ale dziewczyna wyjeżdża za granicę do pracy,trzeba kotka zabrać,na działce jest 5 miesięczna koteczka,również trzeba ją zabrać, w bardzo awaryjnym domu tymczasowym mamy 3 ok.5 miesięczne kotki,siedzą w komórce,bo nie mamy dla nich miejsca,lepsze to niż bezdomność,na razie jest ciepło na dworze,więc mogą siedzieć,ale jak przyjdą przymrozki tez trzeba będzie kotki zabrać. Murka na razie nie ma miejsca na kolejne kotki,,dla tych dwóch przygotowuje miejsce ,pózniej mogłaby jechać. Tylko zastanawiam się skąd na to wszystko wezmę pieniądze jak pojada te dwa będzie do zapłacenia 600zł miesięcznie plus karma + odpchlenie,odrobaczenie,szczepienia.,kastracje i sterylizacje a przecież u Murki już jest bezdomna Bianka,której nie udawało mi się złapać przez 7 lat i wyrzucony kocurek Jasiek,to kolejne 600zł A za jakis czas jak pojadą kolejne 3, plus Puszka koszty kolejne 1200zł do tego karma łatwo obliczyć ile będzie do zapłacenia miesięcznie za pobyt kotków Murka nie jest bezpłatnym domem tymczasowym,jest hotelikiem,za pobyt kotków trzeba będzie zapłacić tak jak pisałam we wcześniejszym poście,ja emerytka nie mam pieniędzy,zeby pomóc zwierzakom jedynie mogę robic bazarek za bazarkiem,chociaz to ciężka praca,wie o tym każdy kto robi bazarki,a ja robie je non stop,jeden za drugim,oczywiście jak mam fajne fanty to zarobię,ale jak nie mam,to tych pieniędzy będzie niewiele tylko w taki sposób mogę pomóc kotkom,na razie,dopóki zdrowie jako takie,ale jestem w takim wieku,że różnie może być. Adopcje stoja w miejscu,jedna adopcja na miesiąc,a kotków do adopcji dużo Puszce zrobiłam ogłoszenia,suchy tekst,ale nie mam głowy ani zdolności do pisania ładnych tekstów nawet z wyróżnionych ogłoszeń całkowity zastój,od wielu miesięcy,i cały czas mamy nadzieję,że coś ruszy,a to stoi w miejscu. https://www.olx.pl/d/oferta/puszka-4-miesieczna-koteczka-do-adopcji-CID103-IDRjI1r.html?bs=olx_pro_listing https://www.olx.pl/d/oferta/koteczka-4-miesieczna-czeka-na-dom-CID103-IDRciXb.html?bs=olx_pro_listing
  11. Niestety ww Riko musi pojechać do Murki był w bdt dwa miesiące,ale dziewczyna wyjeżdża za granicę do pracy,i musimy kotka zabrać i także do zabrania z działki ok.5 miesięczna koteczka u Murki bedą miały super,jednak koszty pobytu kotów duże,to będą juz u niej 4 kotki robię bazarek za bazarkiem,ale to wszystko mało,nie wiem czy dam radę utrzymać te wszystkie kotki w potrzebie
  12. Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 130zł na wyróżnienie ogłoszeń Niestety ogłoszeń jest dużo,nie wystarczyło,ze wszystkie wyróżnić.
  13. Kroi sie domek dla Bójki,która jest na tymczasie u sue oby się udało,bo kicia bardzo długo czeka na dom
  14. od kwoty 443zł odpisuję 364zł/z mojego bazarku,było 464zł,100zł wpłaciłam do Murki/ Zostaje zadłużenie za karmę : 79zł
×
×
  • Create New...