Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Też tak myślę, w Katowicach chyba też,wogóle na tamtym terenie jest więcej adopcji,szkoda,że to tak daleko.
  2. Kira ściągnęłam do ogłoszenia od suńki:) Mia bardzo ładnie:) Tak się cieszę z tego domku,kochane maleństwo:)
  3. Sunieczko,miałaś duuuużo szczęścia:) Cieszę się,ze tak szybko znalazła dom:)
  4. Na tym pierwszym zdjęciu widać jeszcze strach i niepewność,ale niestety prawie każdy kotek przez to przechodzi.
  5. Dom znalazła niewidoma koteczka i Pusia,która jest w dt w Szczebrzeszynie. Miałam dwa pytania na olx o Puszkę,zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
  6. Z kolejnego bazarku 316zł 200zł wpłaciłam na dług u Murki 20zł na wyróżnienie ogłoszeń /niestety tylko tyle mogłam przeznaczyć/ 96zł na dług za karmę,który obecnie wynosi;385zł
  7. Dom tymczasowy proponował miejsce dla kotka,nie dla Frania odpisałam,ze za daleko,ale pózniej jeszcze raz napisałam,że byc może byłby transport,ale pani juz się nie odezwała na olx mam dużo propozycji dt ,ale nic z tego nie wynika,bo na moje odpowiedzi cisza
  8. Tak pomalutku ginie pamięć:(
  9. To ja dziekuję:) Przeciez sunia musi być odkarmiona,odpchlona,odrobaczona,zaszczepiona,wysterylizowana, a ja nie wiem czy poradziłabym sobie,kiedyś tak,w tej chwili juz nie. Szkoda mi jej,bardzo,bo ona juz pomalutku zaczęła się przyzwyczajać do nowego miejsca,przeciez nie wie dokąd jedzie i dlaczego,dlatego płacze
×
×
  • Create New...