[quote name='Nikaragua']Może się mylę, ale ja rozumuję że po 1. Magda zapłaciła ze swoich te brakujące pieniądze w klinice; a po 2. nie dostaje wsparcia na utrzymanie suni u siebie. I dlatego pisze, że jest przez Lalkę na minusie. Jeśli nie mam racji, to może ktoś sprostuje...[/QUOTE]
ja bym się z tym zgodziła...