Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. supcio, że mała odzyskuje siły ;) kurcze gdydy nie to, że mam juz 4 psy i mieszkam jeszcze z rodzicami to ja już bym zrobila wszystko żebyś była moja ;) z pyszczek ma taki słodki długi jak moja Emi ;) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2389/17354211.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4672/emiliad.jpg[/IMG] niestety mam tylko takie 2 niewyraźne fotki jak emiś była młodsza ;)
  2. może zrobimy jakiś plakacik dla małej ?? tylko co na nim napisać... żeby było krótko zwięźle i na tamat... ma ktoś może zdolności humanistyczne ?? :) wywiesiłabym jutro na uczelni :)
  3. a moze spróbuj sonię bądz sabinkę wziąc do siebie ?? ;)
  4. wreszcie was odnalazłam... rozgłaszam sunie jak się da... Mishka bardzo urzekła moje serce tym bardziej, że jest podobna do mojej Emi jak była mała... w połowie kwietnia postaram się przelać parę złociszy na mała... ;( trzymaj się kruszynko :* w razie potrzeby oferuje swoją pomoc i ręce przyszłego (mam nadzieje) fizjoterapeuty ;)
  5. i jak tam nika udało się sprawdzić laski na koty ? :D
  6. jeść nie może, ale wode może pić do godziny przed zabiegiem. Najlepiej kupić psu kaftanik + kołnierz, oraz jakiś spray antyseptyczny ale to już lekarz powinien doradzić odpowiedni środek - my miałyśmy OcteniSept ;) no i oczywiście mimo wszystko pilnować sunię aby jakimś cudem dostała się do rany, trzeba też na początku ograniczać ruch (pies nie może skakać, biegać itp) aby pies nie rozerwał szwów :)
  7. tyle, że ten kot ze "swoim" pierwszym psem się tak nie bawił... oni raczej zachowywali się jakby ich na wzajem nie było xD
  8. co tam nowego u naszego słodziaka ? :)
  9. kiedy będą jakieś nowe wieści od Zorrusia ?? :) może i jakieś foteczki ? :D
  10. ja prowadziłam adopcje psa (hugo - cocker spaniel) który w ogóle nie był sprawdzany na koty, a adoptująca go osoba (amacariel) miała i psa i kota... i hugo świetnie się z kotem dogaduje ;p po prostu chce się z nim bawić i zamęczył by go na śmierć normalnie XD a tutaj hugo konsumuje kota[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/592/dsc09431p.jpg[/IMG]
  11. no to najpierw sprawdźcie na koty a potem pomyślimy :)
  12. wydaje się konkretna :) a gdzie mieszka ? :) można by pomysleć o wizycie, tylko zastrzeż żeby cała rodzina była w domu :) i co z Sabinką, ktoś konkretny ? :)
  13. na prawde cudo :D mam nadzieje, że tak agresja do innych psów z czasem minie, i nie będzie się nawracać... ;/
  14. [quote name='nika28']Kalinek pięknie jeździ samochodem i chodzi na smyczy. Jak dojdzie trochę do siebie, to będzie szukał domku.[/QUOTE] Kaliś jest śliczny :) miejmy nadzieje, że szybko przyzwyczai się do normalnego życia :)
  15. [quote name='Starbuck']Miałam próbki i mojej suce bardzoooooooo smakowała wersja z rybką ale na razie nie mogę kupic karmy w tej cenie ;/[/QUOTE] skąd miałaś próbki ?? :) mnie interesuje pro nature holistic kaczka w pomaranczach dla psów ;) :) kto byłby taki miły aby odsypać troszkę ze swojej karmy i mi wyslać ?? oczywiście wszelkie koszta zwrócę :D ma ktoś może dawkowanie tej karmy ??
  16. cioteczki ja mam taką prośbę nietypową, ma ktoś może Acane gresslands, pacifice bądź Praive Harvest żeby odsypać troszkę z worka i wysłać mi jako próbkę oczywiście za drobną opłatą ?? :) bo próbuje dobrać odpowiednią karmę dla moich psów ;) a co do miarki jak ja zamawiałam orijen to dostałam miarke od acany...
  17. [quote name='nika28']bo w przytulisku nie ma kotów już[/QUOTE] a co się z nimi stało ??
  18. Nano

    Royal Canin...

    [quote name='sabusia']choc dzis uslyszalam że acana nawet jest lepsza niz royal bytowy[/QUOTE] i ja się z tym zgadzam ;)
  19. a jak tam Sabinka ? :)
  20. przelałam ci Tattoi parę groszy dla Nordi :) daj znać jak dojdą :)
  21. salo opróżnij skrzynkę pw bo nie moge ci nic wysłać xD
  22. no to trzymam <trzyma_kciuki> xD
  23. ma ktoś może fotki NUTRA GOLD Adult Dog ??
×
×
  • Create New...