Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. [quote name='Nikaragua']Mój pierwszy w życiu bazarek na długi Lalki i innych tymczasów Ulv: [url]http://www.dogomania.pl/threads/2042...9#post16504539[/url]. Zapraszam i proszę o wyrozumiałość.[/QUOTE] link mi nie działa :(
  2. supcio :) miejmy nadzieje, że ta rodzinka będzie już tą ostatnią idealną :)
  3. a postarasz się dla nas o jakieś foteczki ? :D
  4. [quote name='What May NN']Nano jest świetna w pielęgnacji - może wybierze się znów do hotelu?? ;-)[/QUOTE] jaka tam świetna xD każdy umie czesać psa xD a kiedy jedziecie ?? :)
  5. supcio czytać takie szcześliwe wieści :) czekamy na foteczki i może jakiś filmik ;)
  6. bylam jakiś czas temu odwiedzić psiaki z Animalii w hoteliku na szczepankowie... Gdy tylko ujrzałam Rafiego od razu się zakochałam, tak bardzo chciał być głaskany, przytulany, miziany i w ogole... nie mogłam odejść od jego kojca :( myślałam, że przy następnej wizycie znów go zobacze, ale niestety... mam nadzieje, że życie mu się cudnie ułoży :* miłej podróży kochany ;) ucz się ładnie w tym hoteliku tam ;)
  7. no to ładnie musiał wyglądać po tej błotnej kąpieli xD Anetko był może jeszcze ten słodki stafik w hoteliku ?? :) możesz dowiedzieć się z jakiej on jest fundacji ? :)
  8. hejka wiadomo coś co u Figaro ? :)
  9. Nano

    Puffi

    widzialam ostatnio w sklepie karmę Butcher's (dość tania karma, ok 3,50 zł za puszkę 400g) czytałam skład [mięso i surowce zwierzęce (mięso min.51%, kurczak min. 18%, świeże mięso min. 15%), minerały; "nie dodajemy zboża ani soi dla zwiększenia objętności"] i powiem wam, że moim zdaniem jest lepsze niż pedigree, a wy jakie macie zdanie ?
  10. czekamy z niecierpliwością :)
  11. Nano

    Royal Canin...

    hej, może wie ktoś ile % wilgotności ma rodzaj karmy Dental Special DSD 25 ??
  12. a czy Pestka pojechała już do nowego domku ?
  13. [quote name='What May NN']Nano wyślij mi swój nr na pw to sie umowimy[/QUOTE] numer wysłany :) czekam ;)
  14. [quote name='What May NN']jest ktoś chętny na wycieczkę do Zorro i Lorda w weekend??[/QUOTE] mi pasuje niedziela :)
  15. hejka :) co z sobotą ? jedziemy ? jak się umawiamy Anetko ? ;)
  16. ooo to może ja też dam radę w poniedziałek :) tylko powiedzcie mi ile tam mniej więcej będziemy w pon ? ;) bo w sobotę mam czas nieograniczony ;p
  17. jupi !! to superowo :D
  18. to miesjce w razie co dla pauliny by się znalało ? ok to zaraz do niej napisze czy będzie mogła :) a jak nie to postaram się zabrać koleżankę do pomocy przy psiakach ;) o ile mogę oczywiście ;p
  19. Boże... przeczytałam cały wątek małej :( jest taka cudna :( kto był tak podłu i oddał ją do schroniska? sama mam pinczerke, wiem jakie to "wredne" kochane istoty :)
  20. Paulina87 robi super sesje fotograficzne psom w potrzebie za darmo :) jak coś to mam z nią kontakt i mogę się zapytać czy w sobote by miała czas. tutaj np: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185383-SZCZENIAK-COCKER-SPANIEL-PIESEK-znalaz%C5%82-domek-u-amacariel[/url] strona 1,2,4,5,6 :)
  21. to jak się umawiamy na sobotę (12.02) ? Aneta pasuje ci któraś z propozycji miejsca zgarnięcia mnie ? :)
×
×
  • Create New...