widzialam ostatnio w sklepie karmę Butcher's (dość tania karma, ok 3,50 zł za puszkę 400g) czytałam skład [mięso i surowce zwierzęce (mięso min.51%, kurczak min. 18%, świeże mięso min. 15%), minerały; "nie dodajemy zboża ani soi dla zwiększenia objętności"] i powiem wam, że moim zdaniem jest lepsze niż pedigree, a wy jakie macie zdanie ?