Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. Kaziulku 3maj się :* będzie dobrze :*
  2. super :) to na priv wysyłam adres ;) za karmę też mogę ci zapłacić bo przy moich 4 psach to musi być troszkę większa garstka xD
  3. [quote name='gayka']łosoś atlantycki z brązowym ryżem[/QUOTE] a będę mogła się do ciebie uśmiechnąć o próbkę karmy ?? :D oczywiście koszta wysyłki zwrócę :)
  4. [quote name='mam psa']mogłem :) [/QUOTE] dziękować :D gayka jaki smak zamówiłaś ? :)
  5. jak tam Mishka u Irladzkie sie zadomowiła ? :)
  6. no to macie bazar i rozgłaszajcie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205653-Mega-bazar-przesz%C5%82o-70-pozycji-!!!-dla-Rafiego-i-Mishki-!!!-Do-7-maja-22-00?p=16656883#post16656883[/url]
  7. bazarek m.in dla Mishki [url]http://www.dogomania.pl/threads/205653-Mega-bazar-przesz%C5%82o-70-pozycji-!!!-dla-Rafiego-i-Mishki-!!!-Do-7-maja-22-00?p=16656883#post16656883[/url] :)
  8. hejka, jak Rafi wygląda z sytuacją finasnową ?? :) bo moge podzielić bazarek na Mishke i jakiegoś innego psiaka :)
  9. [quote name='mam psa'] karma z kaczka jest w moim sklepie jak jest potrzebna informacja o dawkowaniu moge zrobić zdjecie z worka[/QUOTE] jakbyś mogł to bym bardzo prosiła :)
  10. no to coś odemnie ;) [quote name='lilaclys']mogłabym prosić o zdjęcie Acany Senior Dog oraz Acany Lamb&Apple Formula ?[/QUOTE] acana senior ma w sumie takie same granulki co grasslands [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4396/sam09031.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4404/sam09021.jpg[/IMG]
  11. bo bedę robić bazarek i stwierdziałam, że mogę go podzielić pomiędzy Mishke i jakiegoś psiaka z Głowna :)
  12. powiedz mi nika jaki psiak w głownie potrzebuje teraz najbardziej wsparcia finansowego ?? :)
  13. allegro Sabrinki [URL]http://allegro.pl/sunia-dla-aktywnych-lubiacych-psie-sporty-i1549767134.html[/URL] :) uwagi i poprawki mile widziane xD
  14. ja dziś porobiłam fotki na bazarek ;) mam nadzieje, że do konca tygodnia uda mi sie go zrobić ;)
  15. mogę zrobić Sabrince allegro :) to czekam na tekst :)
  16. co do kręcenia się to jeszcze jest... z pozytywnych wieści hmm... zaczęła krzątać się po kuchni jeżeli się coś gotuje - lub tylko tam idzie - w poszukiwaniu czegoś dobrego do jedzenia ;p podnosi już łepek i nawet ogonek do góry i uwaga uwaga... nawet podczas gdy ja ją głaskałam, wyskoczyła z zębami na mojego psa (kastrata) Sajgona który chciał ją powąchać w pyszczek w celu przywitania się xD
  17. miejmy nadzieje, że Pani się nie rozmyślila...
  18. :D:D supcio :) mam nadzieje, że zobaczymy zdjęcia za niedługi czas :) a tak przy okazji jak tam Lord ?? widziałam na stronie, że też znalazł dom :)
  19. mogę nawet podrzucić elooni do domu ;) i przy okzaji wyściskać małą :D
  20. hejka ;) supcio wieści ;) słuchajcie mam parę puszek, gryzaczków, suchej karmy, kocyk i jakąs smyczkę trochę ubrudzoną dla suni, mam jeszcze trochę żwirku dla kotów przydadzą się ?? jeżeli potrzebujecie to mam sporo starych dużych bluz ktore moga służyć za kocyki ;)
  21. Dziś Lenka wydawała się już bardziej żwawa, była nawet na dłuższym niż dotychczas spacerku ;) zaczeła szybciej troszkę chodzić i podnosić główkę do góry ;) niestety jej podomowe i poogrodowe kursy jeszcze się nie skończyły... ale miejmy nadzieje, że i to się poprawi :)
  22. na pierwszą sznupki :)
×
×
  • Create New...