Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. oczywiście [url]http://www.dogomania.pl/threads/196572-Na-sterylizacj%C4%99-suczek-z-Przytuliska-w-G%C5%82ownie-!!!-ZAKO%C5%83CZONY-[/url]!!! proszę Cię bardzo :)
  2. ok, to jak możesz napisz na naszym bazarku ze otrzymałaś wpłatę w kwocie łącznej 74,50 zł, tak wiesz żeby sie nie czepiali xD i potem pomyśl nad rozliczeniem ;)xD
  3. nika czy doszła reszta pieniędzy z bazarku ?
  4. [quote name='nika28'][B]szukamy tylko transportu do LUBLINA[/B]. [B]szukam pilnie transportu do BYDGOSZCZY[/B]. [/QUOTE] zapytam na szczurzym może ktoś jedzie :)
  5. artykuł dotyczący planów przeniesienia schroniska [url]http://tnij.org/kobyle[/url]
  6. jejeku !!! super !!! :D:D:D:D
  7. cudny jest ;p i te różowe szeleczki no no xD :D
  8. psiak naprawdę śliczny, wygląda nawet na młodszego niż dwa latka :( 3mam kciuki :*
  9. może zwrócić się o pomoc do [url]http://dogi-adopcje.pl/[/url] :( ?
  10. witam witam :) jak tam Hugoś po świętach? jak przeżył sylwestra ? :)
  11. [quote name='farmerka63']Nano - nie mam kontaktu bezpośredniego z nowymi właścicielami Figara - tylko przez fryzjerkę Justynkę. A aktualnie borykam się z parwowirozą przywleczoną z tymczaskami . Walczę z miernym skutkiem o ich życie a także o zdrowie mojej małej rezydentki- przeto wybacz - nie mam głowy do foteczek Figara.[/QUOTE] udało ci się wygrać z chorobami ?
  12. z tego co widze na zdjęciu to był jeszcze szczeniak :( teraz pewnie już trochę większy jest, sądząc po rozmierze jego łap ;) miejmy nadzieje, że znajdzie się ktoś kto go przygarnie i nad nim popracuje :(
  13. [quote name='nika28']Azor wrócił z adopcji... :( A miał dom aż w Krakowie :([/QUOTE] jaki był powód jego oddania ?
  14. niestety Głowna nie ma.. wkońcu, niestety to nie schronisko :(
  15. jak wyślę paczki (najprawdopodobniej jutro) dostaniesz kolejne pieniążki ;)
  16. co do transportu to Starsza Pani odpisała: jaki rozmiar i charakter? Wyjeżdżam do Łodzi 2.01 po południu, wracam do Wawy 3.01 wyjazd 14 - 15.
  17. [quote name='kinia098']Jak tam u Was po pokazie fajerwerków ?? Ja zgarnęłam psa :l :roll: ..................[/QUOTE] ja szukałam domu zaginionemu kotu, na szczęscie właściciel się znalazł :)
  18. Starsza Pani z SPS-u jedzie trasą pociągiem z wawy do łodzi i spowrotem do wawy. [URL]http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/viewtopic.php?t=4671[/URL] oto link do wątku (jeżeli ktoś ma konto może looknąć), napisałam posta czy możliwy jest transport psa. Jedyny warunek pies musi byś w transporterze.
  19. [quote name='nika28']Andzike dzwoniła :) Obie wizyty, i dla Misia i dla Pestki wypadły świetnie :) Teraz szukamy transportu... Łódź/Głowno/Łowicz - Warszawa[/QUOTE] SUPER :) oby się udało ;) a ktoś miał jechać chyba coś było mówione ...
  20. [quote name='Osa']Dzięki - zdjęcia Kasia wysłała Ci wczoraj - Dzisiaj może w końcu i filmik też wyśle:)[/QUOTE] my też chcemy :D
  21. [quote name='hop!']Inga jest dzisiaj w gazecie Metro.[/QUOTE] widziałam - potwierdzam xD :)
  22. ech :( co za ludzie :(
×
×
  • Create New...