ok, to jak możesz napisz na naszym bazarku ze otrzymałaś wpłatę w kwocie łącznej 74,50 zł, tak wiesz żeby sie nie czepiali xD i potem pomyśl nad rozliczeniem ;)xD
[quote name='nika28'][B]szukamy tylko transportu do LUBLINA[/B].
[B]szukam pilnie transportu do BYDGOSZCZY[/B].
[/QUOTE]
zapytam na szczurzym może ktoś jedzie :)
[quote name='farmerka63']Nano - nie mam kontaktu bezpośredniego z nowymi właścicielami Figara - tylko przez fryzjerkę Justynkę. A aktualnie borykam się z parwowirozą przywleczoną z tymczaskami . Walczę z miernym skutkiem o ich życie a także o zdrowie mojej małej rezydentki- przeto wybacz - nie mam głowy do foteczek Figara.[/QUOTE]
udało ci się wygrać z chorobami ?
z tego co widze na zdjęciu to był jeszcze szczeniak :( teraz pewnie już trochę większy jest, sądząc po rozmierze jego łap ;) miejmy nadzieje, że znajdzie się ktoś kto go przygarnie i nad nim popracuje :(
[quote name='kinia098']Jak tam u Was po pokazie fajerwerków ??
Ja zgarnęłam psa :l :roll: ..................[/QUOTE]
ja szukałam domu zaginionemu kotu, na szczęscie właściciel się znalazł :)
Starsza Pani z SPS-u jedzie trasą pociągiem z wawy do łodzi i spowrotem do wawy. [URL]http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/viewtopic.php?t=4671[/URL] oto link do wątku (jeżeli ktoś ma konto może looknąć), napisałam posta czy możliwy jest transport psa. Jedyny warunek pies musi byś w transporterze.
[quote name='nika28']Andzike dzwoniła :)
Obie wizyty, i dla Misia i dla Pestki wypadły świetnie :)
Teraz szukamy transportu... Łódź/Głowno/Łowicz - Warszawa[/QUOTE]
SUPER :) oby się udało ;) a ktoś miał jechać chyba coś było mówione ...