Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. hopsam skarba :(:*
  2. nie ma za co... Czy Fawor zgadza się z innymi psami ??
  3. już chcę widzieć fotkę Sabrinki wylegującej się na kanapie :) heh to allegro już mogę jej usunąć z cyklu do wystawienia :D
  4. to prawie 400 km w jedną strone... :crazyeye: miejmy nadzieje, że to będzie TEN domek...
  5. ech szkoda :( a p.Zosia nic nie może ci powiedzie? w sumie Głowno duże nie jest, wiec może po przejściu się po wiosce byś ją znalazła... :( 3mam kciuki za Sabrinke, kto oferował transport ? :)
  6. miejmy nadzieje, że bedzie o nią odpowiednio dbać... :) lookaj do niej co jakiś czas :)
  7. supcio :) to ja ogłoszenie z WZP (WSPiA) ściągam xD i czekamy na fotki małej :)
  8. jak tam jakieś telefony były ?? jak z Sabinką ? :)
  9. cudny widok :) miziaki dla Kaziulka :*
  10. [quote name='paula1977']jak tam nasz Kaziulek? są jakieś nowe wieści?[/QUOTE] no własnie :) czekamy :) może jakieś foteczki ? :D:D:D
  11. [quote name='olivetshka']Tego nie wiem, niestety :( Ale z drugiej strony czemu? Psy odebrane interwencyjnie, z warunkow widac jakich - jesli bylby chetny dom?... Ale to niestety tylko moje luzne skojarzenia - jak jest naprawde, to tylko bardziej doswiadczone ciotki moga sie wypowiedziec.[/QUOTE] przede wszystkim trzeba poddać wszystkie psiaki zabiegowi sterylizacji... ech... :(
  12. [quote name='eloonia'] Powiedz mi jeszcze, jaka karma jest w nieopisanej torebce - kocia? psia? - wiesz jaki to gatunek?[/QUOTE] z tego co mi się kojarzy to friskies junior dla psiaków :)
  13. może by zawiadomić tę fundację [url]http://owczarekwpotrzebie.com/[/url] ??
  14. gdzie jest dokładnie ta pseudo?? może dałabym rade jakoś pomóc w interwencji odbierania psów... albo coś :( trzeba zawiadomić też jakąś fundacje od onków :(
  15. [url]http://allegro.pl/tina-w-typie-terriera-czy-terrier-znajdzie-dom-i1604933790.html[/url] tylko tak, teraz po tytule watku patrze, że nic w ogloszeniu nie ma o jej alergii...
  16. jak na razie napisałam o niej na FB i NK xD
  17. ech... :( a wiesz moze jak kotka reaguje na psy ?? bo na inne koty to nie wiadomo...
  18. czyli sterylka aborcyjna ??
  19. ok zrobie jej pod wieczór, bo teraz to czas na sprzątanie domu, za który zabieram się od 3 godzin xD
  20. Nika podaj mi treść ogłoszenia i tytuł, zrobie jej allegro :)
  21. to ja mu zaraz ponowie allegro :)
  22. [quote name='eloonia']Nano, napisz mi proszę które rzeczy są dla Mishy a co trzeba oddac Ajuli... bo Mishka juz zaopiekowała się niebieskim misiem :evil_lol:[/QUOTE] to już wedle uznania ;) co się Mishce przyda to jej zostawcie, a reszte możecie dać innym psiakom :)
  23. nie ma za co dziękować :) ja się ciesze, że mogłam jakoś pomóc :)
×
×
  • Create New...