Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. allegro dla Rafika [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1572857326[/url] ;)
  2. czekam na ogłoszenie dla Rafika ;)
  3. nika podaj teskt do ogłoszenia to mu allegro zrobie ;)
  4. mogę zrobić allegro Rafikowi jeszcze tylko poproszę o tekst ;)
  5. możliwe, że tak jak Nikuś ma uczulenie na pyłki, Nikodem miał chyba na trawę, to musiał mieć robione kąpiele lecznice, i pewnego lata był zgolony praktycznie na łysko (jamnik długowłosy)...
  6. [quote name='gayka']dwa , trzy dni. W sumie dostaje ją tydzień[/QUOTE] to moim zdaniem trochę za krótko... ja swoim wprowadzam nową przez minimum tydzien... hmm albo może jest uczulona na rybę ?
  7. gayka a ile czasu przestawiałaś ja na tę karmę ??
  8. [quote name='karolcia1509']nikt nie zaglada... ([/QUOTE] my już ci woczraj rady daliśmy xD Lenka byla wczoraj u mnie w domku i o dziwno żaden pies się nią nie interesował ;) Lenka tak się zadomowiła, że nie chciała wyjść, zajęła sobie legowisko mojej Maszy i czuła się jak u siebie ;p a Masza patrzyła na nas z zapytaniem "co tu jest grane?" xD
  9. jak na razie to tak: pon po 18, wt po 18, śr po 14, czwartek jeszcze nie wiem, piątek jak na razie cały dzień ;) EDIT: jednak wtorek odpada, chyba że ok 21 ;)
  10. cudowne wieści :) oby coraz lepiej :)
  11. Sabrince skończyło się dziś allegro, wystawiłam jeszcze raz [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1568151628[/url]
  12. tyle, że pampersy są znacznie droższe niż podkłady higieniczne....
  13. na allegro Sabrinke obserwuje jedna osoba... jest 68 wyswietleń...
  14. kiang chcesz jej wątek ??
  15. supergoga to kiedy ktoś może podjechać po podarunki dla Mishki ? :) mi pasuje w ten tydzien środa i czwartek po 19 lub piatek po 14 ;) ewentualnie sobota w godzinach 12-15 ;)
  16. ja przypominam o bazarku dla m.in [B][COLOR=red]Rafiego[/COLOR][/B] :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205653-Mega-bazar-przesz%C5%82o-70-pozycji-!!!-dla-Rafiego-i-Mishki-!!!-Do-24-kwietnia-22-00-[/url]!!!
  17. Gyby nie Dubin to aktualnie Lenka zapewne nie znalazła by domu... a całe szczeście na dogo została wypatrzona. EDIT: nikt tu od nikogo pieniędzy nie wyciąga, ponieważ fundacje deklarują same pomoc !!
  18. miejmy nadzieje, że tym Panią się nie znudzi... :(
  19. supergoga a co z tymi podarunkami dla Mishki ?? :) byłabyś w stanie odebrać je dziś z Górczyna ?? może przydadzą się dla innego psiaka ?? :)
  20. [url]http://www.akity.pl/[/url] :)
×
×
  • Create New...