Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. Rzeczy pojechały już razem z Shenan do Mishki :)
  2. Shenan odbiera dziś rzeczy dla Mishki, Ajula twoje fanty z bazarku też jej przekaże ok ? :)
  3. jejku jaka ona jest słodziutka:*... :( szkoda, że z domkiem takie problemy :(
  4. Shenan to dogadaj się z Marylin która z was wpadnie po bądz co bądz nie wielkie datki dla Mishki... :( dostałam od znajomego karme po ich psie który odszedł... ale szczerze nie podawałabym jej Mishce, może wam się przyda... dla innego zdrowego psa... ale jak coś to oddajcie do schroniska albo gdzieś
  5. [quote name='supergoga']Nano, i znów nie odebrałam od Ciebie dla Mishki niczego. Jak sprawa, możemy się jeszcze umówić? Może Marylin pomożesz i odbierzesz od Nano...mam taki kanał.[/QUOTE] cały czas wszystko dla Mishki czeka :)
  6. Już lepszą rehabilitacje przeprowadziłaby sama eloonia... po prostu brak słów...
  7. myslałam, że to ja się przewidziałam... ale widzę, że nie tylko... Mishka na prawdę wygląda teraz masakrycznie... Gdzie mogę podrzucić parę rzeczy dla małej ??
  8. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9646/dsc01054u.jpg[/IMG]
  9. to nie domek dla Tinki :/
  10. czyli rozumiem, że Mishka już nie wraca na rehabilitacje do Warszawy ? czy umowa adopcyjna będzie już podpisana ?
  11. miejmy nadzieje, że to będzie dobry dom :) a nie kojec czy łańcuch... ;/
  12. czyli Sabrinki na allegro już nie ogłaszac ? :)
  13. otwarałam właśnie gazetke mój pies i o Głownie xD Że dostało wsparcie finansowe dzięki Myronowi psiakowi z Australi ;)
  14. co u Raficzka po świętach ? :)
  15. ja na bieząco śledzę losy Kaziulka ;)
  16. ech ciężko... to chodziaż może, przekonaj ją żeby zawierała umowy adopcyjne gdzie wyraźnie bedzie zaznaczone, że właściciel zobowiązuje się do kastracji/sterylizacji nabytego kociaka...
  17. może postaraj się przemówić pani do rozumu, że tak by było lepiej, zarówno dla przyszłości tych kotów jak i dla innych czekających na dom... nie wiadomo gdzie trafią i czy znów nie będą się rozmnażac ;/
  18. na moim bazarku jest na razie jak dobrze liczę 90 zł dla Mishki ;) a koniec dziś o 22 !!
  19. myślę, że się uda ;) numer masz wiec jak coś to dzwon ;) mysle ze tak po 16 bede wolna w te dni :)
  20. supergoga kiedy wpadniesz po rzeczy dla Mishki ? :)
  21. Wszystkiego dobrego na Święta dla dogomaniaków oraz psiaków ;)
  22. z tego co pamietam to moj Ś.P jamnik długowłosy miał alergie na pyłki traw... miał strasznie zaczerwieniony brzuch, drapał się niemiłosiernie co całym ciele... pewnego lata bylo już tak źle, że musiał być zgolony praktycznie na 0, miał wtedy robione kąpiele lecznicze w strasznie nieprzyjemnie pachnącym środku, który dostaliśmy od weterynarza w strzykawce...
×
×
  • Create New...