z tego co pamietam to moj Ś.P jamnik długowłosy miał alergie na pyłki traw... miał strasznie zaczerwieniony brzuch, drapał się niemiłosiernie co całym ciele... pewnego lata bylo już tak źle, że musiał być zgolony praktycznie na 0, miał wtedy robione kąpiele lecznicze w strasznie nieprzyjemnie pachnącym środku, który dostaliśmy od weterynarza w strzykawce...