Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: a co do karmy z wymienionych polecam Acane :)
  2. jupi :):):) ale super :):) czekam z niecierpliwością na foteczki :)
  3. [quote name='danka4u1']???? co się dzieje?[/QUOTE] zdjecia chyba straciły ważność na portalu gdzie były wgrywane i juz się nie wyświetlają... ;-/ trzeba by znów wgrać gdzieś zdjęcia np na imageshack aby móc wkleić je do aukcji, tylko nie wiem kto posiada te zdjęcia :(
  4. ok 3 są.. ale co z resztą... :( :-/
  5. parę watków wyżej masz Josere Festival z 2 zł i 1 gr :)
  6. widzę, że kolderka z konikami się przydała :):) i łapki przednie się poprawiły :) super :*
  7. no to mamy problem... fotki ktore pobrałam z dogo się pochowały i automatycznie zniknęły z aukcji :/ czy może mi ktoś na maila wysłać te zdjęcia ??
  8. [quote name='danka4u1']moze trzeba dodać, ze zapewniamy transport do wszystkich miejsc na terenie Polski..[/QUOTE] juz dodaje :)
  9. [url]http://allegro.pl/mlody-wierny-owczarek-niemiecki-bez-lapki-i1616998227.html[/url] wyróżnione allegro dla Rafika :)
  10. to można już zmienić tytuł wątku ;)
  11. jeżeli Tia nie bedzie miała nic przeciwko, to w allegro też ją wpiszę :)
  12. wstępna wersja allegro dla Kremci :) [url]http://allegro.pl/moze-to-wlasnie-jej-szukasz-labrador-owczarek-i1616486792.html[/url] czekam na reszte informacji :)
  13. jak dla mnie bomba :) zaraz sie biorę za allegro :) tylko z tego co mi sie wydaje, na allegro nie mogę podawać linków w opisie aukcji ;/, wiec będzie bez :) Edit: przydałby się jakiś kontakt jeszcze (mail, nr telefonu) do kogo można się odzywać w sprawie suni, oraz jakieś info w sprawie transportu :)
  14. są już jakieś nowe wieści ?
  15. ech :( miejmy nadzieje, że bedzie lepiej... i, że pani nie odda jej spowrotem :(
  16. na dniach dzięki użytkownikowi betka (która przekazała pieniążki), zrobię Rafikowi wyróżnione, podświetlone i pogrubione allegro na 14 dni :)
  17. nie chodzi o Kremcie, tylko o jakość fotek xD przejrzałam cały wątek :) znalałam parę w miare ok fotek, myslę, że damy rade :) potrzebuję teraz tekstu do ogłoszenia :)
  18. [quote name='danka4u1'] [B]Nano,[/B] dziękujemy za chęć zrobienia allegra. Ogłaszamy w ten sposób Kremcię, czy czekamy jeszcze na lepszy stan jej zdrowia? Tak czy inaczej, pamiętamy o Tobie Nano.:loveu: [/QUOTE] Można już zacząć ogłaszać :) czym wcześniej tym lepiej :) tylko przydałyby się jakieś ładne foteczki ;)
  19. zapomniałam... dodałam, że [B][SIZE=2][FONT=Arial][B]Aukcja ma charakter informacyjny[/B][/FONT][FONT=Arial].[/FONT][/SIZE][/B]
  20. ja mogę zrobić suni allegro :) tylko również potrzebuje tekst do ogłoszenia, i przydaly by się jakies ladne foteczki :(
  21. allegro dla Fawora [url]http://allegro.pl/stary-slepy-czy-ma-szanse-owczarek-spaniel-i1614907341.html[/url]
  22. podaj mi tekst do ogłoszenia... zrobie jej allegro :) przydałyby się też jakieś nowe ładne fotki
  23. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  24. [quote name='Borówka16'] Faworek ma allegro od Magija wystawiane na łódzkie lecz drugie np. na inne województwo bardzo mile widziane ;););)[/QUOTE] a moglabyś mi podać link to skopiuje tekst do ogłoszenia i zrobie chłopakowi jutro :)
×
×
  • Create New...