jak dla mnie bomba :) zaraz sie biorę za allegro :)
tylko z tego co mi sie wydaje, na allegro nie mogę podawać linków w opisie aukcji ;/, wiec będzie bez :)
Edit: przydałby się jakiś kontakt jeszcze (mail, nr telefonu) do kogo można się odzywać w sprawie suni, oraz jakieś info w sprawie transportu :)