Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. lenka właśnie zrobiła kolejną dziś kupkę :D teraz latają sobie z Sonią (tą czarną na zdjęciu) po dworze :)
  2. wiesz ja mam 4 swoje psy i ona juz nie chce w domu zadnych zwierząt ;(
  3. ja chętnie, gorzej z mama ;/ jakbym mieszkała bliżej to bym pomagała w przytulisku :(
  4. dlaczego ja nie mieszkam bliżej ;(
  5. ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(
  6. [quote name='Nikaragua']Może się mylę, ale ja rozumuję że po 1. Magda zapłaciła ze swoich te brakujące pieniądze w klinice; a po 2. nie dostaje wsparcia na utrzymanie suni u siebie. I dlatego pisze, że jest przez Lalkę na minusie. Jeśli nie mam racji, to może ktoś sprostuje...[/QUOTE] ja bym się z tym zgodziła...
  7. jak najbardziej :) wszystko będzie na bieząco :) postaram się załatwić fotki po kąpieli ;p
  8. babunia o wdzięczym imieniu Lena jest już w domku :) była już na króciutkim spacerku, zrobiła siusiu ale ciężko jej utrzymać się na przednich łapkach, woli chodzić niż stać w miejsu bo zaczyna się chwiać. Podjadła trochę suchej karmy, a jak zobaczyła parówkę to troszkę się "uśmiechnęla" ;) ma mieć robione jeszcze badanie krwi :)
  9. hejka możecie podać fb do małej bo jedna pani mi sie pyta, a że ja nie mam to nie wiem ;/
  10. wiadomości z ostatniej chwili: sunia jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Schronisko oceniło ja na ok 8 lat... ale wątpie, że tyle ma. W schronisku jest z tego co pamiętam od 2009 roku. Teraz jadą do weterynarza
  11. jak tam nasza malutka się dziś czuje :) ?
  12. i jak tam? :) dało rade załatwić foteczki ? :)
  13. podnoszę słodziaki... :(
  14. idzcie zaraz do boksu 10/03 - spytajcie się kogoś gdzie on jest, bo ja za bardzo nie pamiętam, ale wydaje mi się, że jak wejdziecie to na lewo, a potem na prawo
  15. [quote name='juli88']Był ktoś w schronisku na Bukowskiej? Czy poznajecie czy to boksy są właśnie z Bukowskiej? Niestety autorki wątku nie mogę namierzyć, a jak jechać to najlepiej od razu we właściwe miejsce.[/QUOTE] co ty julita nigdy na bukowskiej nie byłaś ? xD jasne, że to są poznańskie boksy EDIT: a zreszta w tytule jest napisane Poznań, a innego schronu w Pozaniu nie ma ;)
  16. [quote name='RUDA ZUZIA']Śliczna mała Emi. A w sygnaturce to też ona?[/QUOTE] też ona, już duża :D
  17. no witam bratową ;) wspólnie zaopiekujemy się babcinką ;) ja już dopilnuje aby na starość miała same rarytasy :D
  18. Podrzucam maluchy... ;(
×
×
  • Create New...