[quote name='madzik770']tana,wydaje mi się (a siedzę ładnych parę latek w karmach),że jest to na prawdę jedna z lepszych karm na rynku w tej chwili.Moje zdanie jest takie,że niech się RC przy Acanie schowa:smile:[/QUOTE]
dokladnie ;) RC - jak to niektórzy stwierdzają - to droga marketówka...