Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. powstawiałam nowe fotki na allegro ;)
  2. :(:(:( masakra :(:(:( a co u Sabrinki slychać ??
  3. już widać ;) moj komp ma jakies zwiechy ;p
  4. 3 zdjęcie w 885 się nie ładuje do końca :(
  5. allegro już dawno jest ;): [URL]http://allegro.pl/moze-to-wlasnie-jej-szukasz-labrador-owczarek-i1616486792.html[/URL] tyle, że fotki najlepsze nie są ;) ale ważne, że jak na razie nie znikają tak jak tamte poprzednie ;p
  6. super :) to czekamy :) użyczę je do allegro ;p
  7. [quote name='nika28']Nano, jak to allegro się skończy, to poproszę Cie o wyróżnione, zapłacę oczywiście :) Takie śliczne robisz te allegra :loveu:[/QUOTE] spoko ;) ale też śliczne xD bez przesady ;p
  8. tak już wszystko widzę, dziękuje :) uściski dla Mishki :* EDIT: ale i tak mój komp nie chce mi otworzyć ;/ ech....
  9. [quote name='madzik770']tana,wydaje mi się (a siedzę ładnych parę latek w karmach),że jest to na prawdę jedna z lepszych karm na rynku w tej chwili.Moje zdanie jest takie,że niech się RC przy Acanie schowa:smile:[/QUOTE] dokladnie ;) RC - jak to niektórzy stwierdzają - to droga marketówka...
  10. ja nie widze linku :/ chyba coś mi sie z kompem wali ;/
  11. buu :( to nie wiedziałam :( juz po ptakach ;/
  12. nie :( mam TVP 1, 2, info, kultura i sport :/
  13. buuu a ja nie :( a programu PTV i tak nie mam :(
  14. a z jakiej przyczyny ??
  15. dałam Tinkę teraz na Poznań... [url]http://allegro.pl/tina-czy-ktos-ja-pokocha-terrier-i1623531046.html[/url]
  16. tana czy mogę użyczyć sobie fotek do allegro ?? :)
  17. ech :( rafi ma 2 obserwatorów na allegro i 110 odwiedzin. Ponowiłam też allegro Tince bo jej się skończyło wczoraj.
  18. bosko ;) jak Faworek poszedł spać, to na mnie też już czas ;) 3majcie się :*
  19. jakoś naprawiłam allegro [url]http://allegro.pl/moze-to-wlasnie-jej-szukasz-labrador-owczarek-i1616486792.html[/url] może nie wygląda już tak fajnie jak przedtem - bo nie mam już tamtych ładnych fotek - ale chociaż coś widać ;)
×
×
  • Create New...