możliwe, że tak jak Nikuś ma uczulenie na pyłki, Nikodem miał chyba na trawę, to musiał mieć robione kąpiele lecznice, i pewnego lata był zgolony praktycznie na łysko (jamnik długowłosy)...
[quote name='gayka']dwa , trzy dni. W sumie dostaje ją tydzień[/QUOTE]
to moim zdaniem trochę za krótko... ja swoim wprowadzam nową przez minimum tydzien... hmm albo może jest uczulona na rybę ?
[quote name='karolcia1509']nikt nie zaglada... ([/QUOTE]
my już ci woczraj rady daliśmy xD Lenka byla wczoraj u mnie w domku i o dziwno żaden pies się nią nie interesował ;) Lenka tak się zadomowiła, że nie chciała wyjść, zajęła sobie legowisko mojej Maszy i czuła się jak u siebie ;p a Masza patrzyła na nas z zapytaniem "co tu jest grane?" xD
jak na razie to tak: pon po 18, wt po 18, śr po 14, czwartek jeszcze nie wiem, piątek jak na razie cały dzień ;)
EDIT: jednak wtorek odpada, chyba że ok 21 ;)
supergoga to kiedy ktoś może podjechać po podarunki dla Mishki ? :) mi pasuje w ten tydzien środa i czwartek po 19 lub piatek po 14 ;) ewentualnie sobota w godzinach 12-15 ;)
ja przypominam o bazarku dla m.in [B][COLOR=red]Rafiego[/COLOR][/B] :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205653-Mega-bazar-przesz%C5%82o-70-pozycji-!!!-dla-Rafiego-i-Mishki-!!!-Do-24-kwietnia-22-00-[/url]!!!
Gyby nie Dubin to aktualnie Lenka zapewne nie znalazła by domu... a całe szczeście na dogo została wypatrzona.
EDIT: nikt tu od nikogo pieniędzy nie wyciąga, ponieważ fundacje deklarują same pomoc !!