Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. super :D buziol w noseczek dla Luckiego :D
  2. zdrówka Panom życzę :D
  3. trzymam :* też mam kubek z dogiem :D łoo ile on ma lat już... :p nikt nie może go dotknąć bo opierdzielam zaraz :p tylko ja z niego pić moge :D jak to się stało z tym palcem ? :P
  4. cudna... :* ech... Kremciu, znajdz już swojego ludzia ;(
  5. sklep Fafik na Naramowickiej 243 w Poznaniu reklamuje się, że ma BARF. Przynajmniej jest takowy obrazek na ulotce którą dostałam na Animaliówce w sobote ;)
  6. podobno stan suczki znacznie się nie zmienił
  7. szybko :D trzymam kciuki :* buziak w mordeczkę :*
  8. z tego co wiem to Sara miala robioną sterylkę, przynajmniej jak kiedyś pisałam z kimś maile z przytuliska to mnie poinformował, że tak...
  9. jak tam wakacje Wam mijają ? :)
  10. tutaj jest fajny bazarek z tekstami i wierszykami do ogłoszeń [url]http://www.dogomania.pl/threads/213911-Bazar-us%C5%82ugowy-PAKIETY-OG%C5%81OSZE%C5%83-CEGIE%C5%81KI-RYMOWANKI!!!-B.-tanio-do-9.09-na-d%C5%82ug-Rozi[/url]
  11. [quote name='tu_ania_tu']My nie damy rady, jesteśmy zadożeni strasznie - 3 psy w hotelu, 2 na tymczasie to koszty rzędu 1700 zł miesięcznie jak się ze zdrowiem nic nie dzieje, a dzieje się dużo :-( niestety Podeślę info drugiej fundacji zajmującej się dogami - może u nich się uda.[/QUOTE] buu myślałam, że ktoś sie odezwał :(
  12. a wiadomo co z Sara ? :(
  13. [quote name='tana']Marcin obiecał zrobić dla Fawka plakaty - rozwiesimy w naszej okolicy :)[/QUOTE] polecam bazarek z plakatami [url]http://www.dogomania.pl/threads/213254-zestaw-PLAKAT-BANNER-5-OG%C5%81OSZE%C5%83-na-Alfa-jamnika-do-13.09-KUP-TERAZ[/url]!
  14. [quote name='majqa']A to dziwne, sprawdziłam powtórnie i mam aktywowane.[/QUOTE] już działa :D
  15. [quote name='tu_ania_tu'] Mam ochotę na awanturę![/QUOTE] ja też... to co z tą klubówką ? kiedy jest najbliższa ?
  16. FB Fawko ma :) jest chyba w pierwszym czy drugim poście :) ale podam jeszcze tu :) [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=196237387086674[/URL] majqa wyświetla mi się, że "Ogłoszenie jest nieaktywne. (...)"
  17. [quote name='tana']Nano bardzo Ci dziękuję za pilnowanie i odnawianie Faworkowi allegro :Rose: mam nadzieję, że ktoś go w końcu doceni...[/QUOTE] nie ma problemu :) tak sobie myśle, może jakiś nowy tekt do ogłoszeń by dać ? :) ma ktoś talent do pisania ? można napisać, ze psiak kocha wode :D
  18. śliczny sznupek :* Fawek ma 1 obserwatora na allegro i 44 wejsc...
  19. Cudaczek nasz kochany :*
  20. nika pamiętasz może ile Sara ma lat, itp wiadomości ?
  21. ech :( nie wiem już co poradzić :( Eduś no... :(
  22. no własnie ;p bo do terriera i gończego tez mi nie pasuje ;p ale to pierwsze co przyszło mi na mysl ;p
×
×
  • Create New...