Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. Piękna lista! Powinnaś ją wrzucić na jakiś poradnik adopcyjny, albo coś w tym guście. :)
  2. Zamarzną, biedaczki! Komu sznaucerka, komu?
  3. Pozostaje nam tylko mocno trzymać kciuki...
  4. Koniecznie wspomnij! Zawsze to jakaś szansa... ;)
  5. Kurczę... A nie można by przenieść wątku Powera na forum pomorskie? Wydaje mi się, że miałby większe szanse?
  6. Kana, mnie też nie lubisz? Przecież mi się Brązia podoba!:obrazic:
  7. :laugh2_2::roflt:Pinkmon, uśmiałam się, zalałam ze śmiechu krzesło, a w pracy dziwnie się na mnie koleżanki patrzały! Super tekst!
  8. A mnie się właśnie najbardziej podoba Brązia. Jest bardzo nietypowa, zwraca uwagę wyglądem. No i ten różowy nosek:loveu:
  9. Pinki - dałaś czadu! Oby tak dalej! Gratulacje! :)
  10. Pinki, atomówki to szczeniaki po Dianie? Fajnie by było, gdyby znalazły dobre domy!
  11. Moim zdaniem - odpisz, przybliż sunię i zaproponuj osobistą wizytę. Niech się umówią telefonicznie. Ale ja w sumie krótko z psami pracuję...
  12. To byłoby wspaniałe! Fredzia jest wyjątkowo przyjazną, milutką sunią. Miałam przyjemność osobiście ją poznać i wspominam jak najlepiej :)
  13. Kubuś jest po prostu uroczy!:loveu: No i labek też! :loveu:
  14. :loveu:O cholercia! Trochę karmy, grzebienia, wody, szamponu... I na wystawę! Cudo!:loveu:
  15. Chyba jest mu tam świetnie! Tylko czy mi się wydaje, czy jest jakiś chudy?
  16. Jest piękna! Delikatna, ma bardzo ładną sylwetkę. Wydaje mi się, że byłaby idealnym towarzyszem dla rodziny z nastolatkiem/nastolatkami, które mają czas dla psa i chcą z nim coś robić.
  17. Świetny pies! I ma bardzo sympatyczną mordę!
  18. Nie wiem, co za bzdura mi się wkleiła... Nie mogę edytować postów :/
  19. Adam, Przemek i ich faworyci... Jak sobie przypomnę Przemka z Panchitą... [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Litterka/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Litterka/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  20. [quote name='Czarodziejka']Bo to są seriale dla inteligentnych inaczej chciałam dyskretnie zauważyć 8)[/QUOTE] Obawiam się, że tych "inteligentnych inaczej" jest w Polsce trochę i to oni mają większość:( Niestety, dzięki temu istnieje pojęcie "ras agresywnych" i cała otoczka z tym związana. Nie wspominając o tym, że 95% ataków psów jest spowodowanych przez mieszańce z pseudohodowli...
×
×
  • Create New...