Ja karmię moją sunię tą karmą. Kupuję wersję mini. Suka bardzo lubi tą karmę, chętnie ją je. Martwią mnie tylko kupy, bo jak zrobi, to nie wiem, skąd tyle wzięła. No, ale trzeba przyznać, że dużo jej je, stąd chyba duże odchody. Konsystencję mają wzorową, wiatry też chyba normalne. Kiedy ją wzięłam ze schroniska, była wychudzona, a teraz wygląda normalnie. Zaczynamy drugie opakowanie, zobaczymy, jak się będzie masa kształtować. Ogólnie jestem z karmy zadowolona, Mikra chyba też.