Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. Przecudny! Po prostu śliczny :loveu: Długo miejsca nie zagrzeje :)
  2. To się nazywa "błyskawiczna adopcja"! Fajnie, że jej się udało! Domek wydaje się dobrze rokować. Troszkę niepokoi mnie śmierć poprzedniej suńki, ale myślę, że wszystko będzie ok. :multi::multi::multi:
  3. Neonku, gdzie jest ten, któremu będziesz świecił przykładem? :loveu:
  4. Piękny jest. W moim typie:loveu:
  5. Ale biedactwo... Taka śliczna, delikatna suczka! Musi, po prostu musi być ktoś, kto sobie z nią poradzi! :-(
  6. Pokaż się Powerku! Może jednak się uda? :p
  7. Szybko poszło! I bardzo dobrze! :loveu::multi:
  8. Jakaż ona piękna... Ma na dodatek prawie najmądrzejsze psie spojrzenie, jakie znam :loveu:
  9. Wiem, ale jakoś tak z początku myślałyśmy z Brązową, że ma coś z pudla. Potem przeszło. Jakoś tak mi się utrwaliło. Swoją drogą, ogłaszanie takich psów jako sznudli (nowej rasy Dąbrówkowej) może pomóc. Chyba... :cool3:
  10. [quote name='pinkmoon']Ale Sznudel to nie Sznupek, co? Gdzie on jest? Czemu nie znam, cooo? :mad::loveu:[/QUOTE] Sznudel to Sznupek. :) To [B]Szn[/B]aucero - P[B]udel :cool3::cool3::cool3: [/B]Bardzo fajna nazwa, swoją drogą :)
  11. Gratulacje! Powodzenia Missi! :loveu::loveu::loveu:
  12. O żesz kurczę! Ale śliczny! Wygląda na troszkę wycofanego, ale ważne, że daje się dotknąć i głaskać. Po prostu cudo! :loveu:
  13. Ja karmię moją sunię tą karmą. Kupuję wersję mini. Suka bardzo lubi tą karmę, chętnie ją je. Martwią mnie tylko kupy, bo jak zrobi, to nie wiem, skąd tyle wzięła. No, ale trzeba przyznać, że dużo jej je, stąd chyba duże odchody. Konsystencję mają wzorową, wiatry też chyba normalne. Kiedy ją wzięłam ze schroniska, była wychudzona, a teraz wygląda normalnie. Zaczynamy drugie opakowanie, zobaczymy, jak się będzie masa kształtować. Ogólnie jestem z karmy zadowolona, Mikra chyba też.
  14. I oto właściwy pies na właściwym miejscu! :multi:
  15. Odjajczyli Savona! :crazyeye: I nie wiem, czy się cieszyć, czy nie... :roll:
  16. Ja z moją śpię. To ratlerek, więc problem miejsca na kanapie łatwo rozwiązywalny :) I nie potrafię bez niej zasnąć :loveu:
  17. Wooow! Jestem pod wrażeniem! Ale on taki piękny, że nie mógł długo siedzieć :multi::loveu:
  18. [quote name='Szarotka']I co z tym pieskiem ??[/quote] Obawiam, się, że nic nowego, Ciotki by napisały... :-(
  19. No, to przed Walusiem otwiera się nowy rozdział w życiu. Będzie mu na pewno na DT bardzo dobrze. I będzie leczony tak jakoś lepiej. Nie twierdzę, że w schronisku jest zły wet, ale co podejście indywidualne, to podejście indywidualne! Ot, co! :multi::multi::multi:
  20. No, to chlup! Za dobre wieści!:multi::multi::multi:
  21. Moja sunia połknęła za jednym zamachem zbryloną paczkę miętówek. Że też jej gardełka nie rozerwało (sunia to ratlerek warmińsko-mazurski).:diabloti:
  22. O kurczę! Ale świetna wiadomość!!! :multi::multi::multi: Moja faworytka w domu!!! :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...