Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. Cóż, skleroza nie boli :( Hmmm, w sumie najlepiej by było obdzwonić wszelkie okoliczne lecznice oraz pogadać z innymi psiarzami. Szczególnie polecam gadanie z innymi psiarzami - poczta pantoflowa i marketing szeptany są dobrym źródłem informacji ;)
  2. Kana, w jakiej części Trójmiasta mieszkasz? Czy dobrze kojarzę, że okolice Karwin? Bo jeśli tak, mogę obdzwonić, obchodzić Dąbrowę i Karwiny i popytać o renomę vetów i ceny ;)
  3. Chlip... Taka Mikra ver. 2... Jak można? Toż to takie małe cudo... :(
  4. Agatkia, dopóki pies nie leży wygodnie na kanapie, jest do wzięcia... Tak myślę...
  5. Dobrze, że udało się zebrać pieniążki na sterylkę! Kurczę, może i mi uda się wreszcie jakiś bazarek wystawić?
  6. Jak sobie przypomnę język, to kto wie? :P
  7. Ja nie panikuję, ja zagrzewam do walki ;)
  8. Aaa, to mówcie, że to te kojce schroniskowe... Nie, nie życzę Geraldowi powrotu do aldaza... Dość się już w takim nasiedział... :( Ehhh... :(
  9. Cholera... Mam nadzieję, że Geraldowi przejdzie i się troszkę wyciszy, bo może nie być wesoło:( Trochę mnie martwi to, że ci Państwo są bogaci - tacy ludzie szybko się przyzwyczajają do tego, że można coś mieć, pozbyć się, kupić lepsze... :( Mam jednak nadzieję, że ci Państwo to chlubny wyjątek ;) P. S. Co to jest aldaz?
  10. Ratujmy Sigmę! To był taki radosny, wspaniały pies! Nie pozwólmy mu stracić werwy!
  11. Jaki piękny! Cudo, a nie pies! Jest tysiąc razy ładniejszy niż wszystkie modne rasy razem wzięte:loveu:
  12. Bić nie będziemy... Co najwyżej jakiś malutki lincz ;) A na poważnie - to co robisz dla psów to wielka sprawa! :)
  13. Cantadorra, napisane jest: "wisi nas tronie" - zwykła literówka ;)
  14. Magdola, to może być dobry pomysł :D
  15. Brązowa, oj pod ostatnim zdaniem podpisuję się dwiema rękami, dwiema nogami i czterema łapami Mikry :D
  16. Pinki, mogę sobie jutro wybrać nazwanego? [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
  17. A mi ostatnio chodzi po głowie imię Bambus... ;)
  18. Kana, gameta, andzia69 - propozycja rewelacyjna. Gdyby nie było Mikry na pewno bym ją wzięła. Fajnie by było mieć dwa psy... Rewela wręcz! Tylko, że Mikra mi to uniemożliwia - jest zaborcza i agresywna w stosunku do obcych psów i ludzi... Mogłoby się to źle skończyć :( Zresztą nie dostałabym pozwolenia od reszty rodzinki na powiększenie stada:(
  19. Cholera... A ja chciałam kiedyś z Catani brać grzywka PP... Dobrze, że nie wzięłam... :(
  20. Ale fajny! Któryś z przodków leżał koło spaniela chyba? :)
  21. [B]Brązowa, [/B]następnym razem spakuj i przechowaj, co jakiś czas zgraj na płytkę ;) Smutne, że takie archiwum może się przydać, ale jednak... :(
  22. A tak właściwie, ile jest obecnie dokładnie szczeniaków w Dąbrówce? Bo tak jest to 30 wpisane, ale wydaje mi się, że jest już mniej. Warto by wpisać stan faktyczny.
  23. Dobry pomysł! Jest już coś takiego na Bazarku i cieszy się ogromnym powodzeniem. A jeśli nie - popieram Lady - jest krótkie, kończy się na samogłoskę i dobrze brzmi.
×
×
  • Create New...