Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. Fakt, w ogóle zwięrzęta, nawet myszki i świnki morskie powinny być usunięte z zoologów. Wystarczyłyby adresy hodowców, wtedy każdy mógłby sobie pójść i kupić zwierzę z domu, a nie ze sklepu. Zresztą, niestety, w wielu sklepach [B]czuć[/B], że sprzedaje się tam zwierzęta :(
  2. Kochany Neonku! Świeć przykładem, pokaż, jak cudowne są psy ze schroniska! Powodzenia! :loveu::multi:
  3. Prześliczny chłopak!:loveu:
  4. Bardzo się cieszę! Sara jest wreszcie szczęśliwa! :multi:
  5. Byłoby świetnie, ale obawiam się, że są jakieś przeszkody, chyba coś było w wątku wspominane... :(
  6. Wzrusza mnie los Gucia... To taki śliczny piesek :loveu: Najchętniej wzięłabym go "do pary" z moją suczą. Ale niestety, Mikra reaguje na wszystkich obcych agresją. Chyba boi się, że ktoś ją zabierze, albo że my ją oddamy... I co? Jest to czasem męczące, boję się kogokolwiek zaprosić. Tak, dzisiaj wpadła do mnie koleżanka, która nie czuje powołania do psów i Mikra musiała być cały czas na smyczy, a przynajmniej w obroży. I co? Może mam ją oddać, bo mi utrudnia życie? Nigdy! To, że ma wady nie przekreśla radości, miłości i satysfakcji, którą mi daje... :loveu: Inną sprawą jest to, że od początku mi się adopcja pani Agaruletki nie podobała, ale bałam się wyrazić moje wątpliwości. Cóż, mój błąd... :(
  7. :drink1::drink1::cunao::drinking::drinking:Powodzenia, Pająku! :loveu:
  8. Śliczności! Mam nadzieję, że długo miejsca w Dąbrówce nie zagrzeje. Wydaje się być radosnym psem, dążącym do kontaktu z człowiekiem. Myślę, że po odpowiedniej dawce pracy z nią będzie cudownym towarzyszem. :loveu:
  9. Szlag, szlag, szlag, podwójny szlag! Nie dość, że sytuacja paskudna, to i wzięłabym Gucia do siebie... Ale Mikra go zje, albo do innej awantury dojdzie... :placz::placz::placz:
  10. Im bardziej mu się przyglądam, tym bardziej mi się podoba :loveu:
  11. Zajrzałam na Czarne Kwiatki... Zagotowałam się. No do jasnej Anielki! Ja wszystko rozumiem, różne wydarzenia, ale coś takiego? :angryy::mad: A biedny Billy cierpi dalej... :-(
  12. Żegnaj, Koreczku! Powodzenia! :multi::multi::multi::loveu:
  13. O, jak fajnie! :multi::loveu:
  14. Mam sunię przygarniętą ze schroniska. Podjęłam decyzję - przechodzimy na BARF. Potrzebuję dla niej jadłospisu. Problem jest z nią tylko jeden - sunia waży 4 kg i nie mogę znaleźć menu dla tak małego psa. Czy ktoś karmi BARFem tak małego pieska i jest w stanie mi pomóc?
  15. Świetnie! :multi: Powodzenia, Diego! :multi:
  16. Jej... tylko jedno mi przychodzi do głowy: SwEeEeTaAaŚnY! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Naprawdę, przepiękny jest! :loveu:
  17. Śliczności! Mam nadzieję, że ich uroda nie pozwoli im długo czekać! Zakochałam się... :loveu::loveu::loveu:
  18. Super! Super! Super! :multi::multi::multi:
  19. Komu czekoladowego chłopca, komu? Wdzięczny jest, taki delikatny:loveu:
  20. Taki trochę większy braciszek mojej Mikrusi!:loveu:
  21. [B]Pinkmoon, Fiks[/B], nie róbcie ze mnie takiej dręczycielki... :evil_lol: Fakt, nie wydaje mi się, by Sigma nadawał się do domu z dziećmi. Chyba by nie ugryzł, ale obawiam się, że on tak mocno kocha człowieka, że nie zdaje sobie sprawy, że robi krzywdę. Od jego "miłości" miałam całkiem niezłe siniaki :evil_lol: Ale myślę, że już młodzież sobie z psem doskonale poradzi. Polecam go osobom, które lubią ruch, zabawę z psem, które nie szukają "pokrowca na kanapę", a pieska, z którym trzeba pobiegać, poskakać, włożyć trochę wysiłku. A Sigma za to się przepięknie odwdzięczy :loveu:
×
×
  • Create New...