[B]Pinkmoon, Fiks[/B], nie róbcie ze mnie takiej dręczycielki... :evil_lol:
Fakt, nie wydaje mi się, by Sigma nadawał się do domu z dziećmi. Chyba by nie ugryzł, ale obawiam się, że on tak mocno kocha człowieka, że nie zdaje sobie sprawy, że robi krzywdę. Od jego "miłości" miałam całkiem niezłe siniaki :evil_lol: Ale myślę, że już młodzież sobie z psem doskonale poradzi. Polecam go osobom, które lubią ruch, zabawę z psem, które nie szukają "pokrowca na kanapę", a pieska, z którym trzeba pobiegać, poskakać, włożyć trochę wysiłku. A Sigma za to się przepięknie odwdzięczy :loveu: