Hmmm... Ja, niestety, czytałam tu na Dogo wiele niepochlebnych opinii o PPP. Sama karmiłam dorosłą już sukę nierasowego ratlerka Fitness trainer (nowość, ale fajnie działa, cenowo dość wysoko), teraz nie było fitnessa, kupiłam Bento Kronen - całkiem niezłe recenzje, cenowo trochę tańsza niż Fitness, ale skład mi się średnio podoba i pies nie chce za bardzo tej karmy jeść.