Muszka jest przecudowną sunią. Jest niezwykle ufna. Ponieważ wybieg był zajęty, poszłyśmy z Muchą do lasu na polanę. Jest bardzo grzeczna na smyczy - ona chyba nie wie, że smycz można ciągnąć, czy szarpać. Idzie grzecznie przy nodze na luźnej smyczy. Na polanie przy zdjęciach - przytulanki, mizianki, głaskanki... Kładzie się na plecach, wystawia brzuch do głaskania, przytula się, jest nakolankowa, mimo sporej wagi. Po prostu na kolanach u człowieka czuje się najlepiej i to po niej widać. Sierść ma taką mięciutką i gładką, że aż chce ją się głaskać. Moim zdaniem, nadaje się zarówno do domu z dziećmi, jak i dla starszej osoby. Pies - ideał! :loveu::loveu::loveu: