Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. [B]Gameta[/B], ja mam kilka celów: najchętniej zajęłabym jakieś recepcyjne stanowisko w firmie. Chętnie pracowałabym też w kancelarii prawnej, radcowskiej lub adwokackiej, gdzie mogłabym wykorzystać doświadczenie zdobyte w sądach. Niestety, w sądach się sprawdzam, ale zawsze trafię na jakieś czystki, reorganizację, albo inne "okoliczności zewnętrzne" i tracę posadę... Fajnie byłoby pracować również w zawodzie wyuczonym - edytorstwo, ale w wydawnictwach raczej pełne obsady. Poza tym, dobrze czułabym się tam, gdzie potrzebne jest myślenie i kreatywność - mam 100 pomysłów na minutę, niektóre są tak odjechane, że wolę się nimi nie dzielić... [B]Fiks[/B], przypominam Ci, że chętnie pojadę, ale bez samochodu (prawa jazdy) ani rusz... :(
  2. Ehhh... Żeby to było takie z pracą łatwe... Wszędzie szukają doradców klienta i sprzedawców, a to kompletnie nie moja działka - nie umiem wciskać ludziom kitu... :(
  3. Pinki, ja Ci przypominam, że ja już jedno suczydło mam na stanie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  4. Fiks, przy moim psie sprawdzały się rękawice kuchenne [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG]
  5. Ehhh... Od soboty mam baaardzo dużo czasu dla piesków... :( Dzisiaj się okazało, że z różnych przyczyn formalnoprawnych nie przedłużają mi tej cholernej umowy... :( No cóż, w niedzielę w takim razie mogę jechać! Tylko trzeba pamiętać o dużym wiadrze gorącej herbaty! ;)
  6. A ja tak patrzę na zdjęcia, patrzę... I myślę: jak można, no jak można! :(
  7. Fiks, widzisz, bo to jest tak: pytam Pani Kierownik, czy mam szansę na przedłużenie umowy, ona mówi, że to kadry decydują, pytam w kadrach, to słyszę, że decyduje tzw. opinia przydatności wydawana przez p. Kierownik... I co tu teraz sądzić? :(
  8. Hmmm... Szkoda by było... Bo w przyszły weekend mam studia, no i na razie praca... Chociaż nie wiem, czy znowu nie wyląduję na wolnym, bo mi się umowa próbna kończy... :(
  9. Fiks, może w weekend bym przyjechała i pomogła? Mam w zakładaniu takim maluchom "osprzętu" doświadczenie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  10. A mi się nadal podoba "ta niebieska" - czyli ta szara, bo imiona mi się mylą :(. Kto mi przemaluje Mikrę? :P
  11. Ja na szczęście nie mam w pobliżu nauczycielki, tylko jednego inżyniera [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Litterka/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-8.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Litterka/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-9.png[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  12. Fajny pomysł! Też spróbuję się co najmniej ograniczyć!
  13. Ehhh... Żeby tylko nie poszedł do pseudo :( Po prostu się znudził, jak można nagle zacząć się bać własnego psa?:angryy:
  14. Wiem, że ma swój wątek, ale trochę go śnieg zasypał, chyba go odkopię ;)
  15. Oj, wiem, co to narzekający na wrzaskliwego kurdupla sąsiedzi... [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  16. A, że tak zapytam przy okazji, co u Dianki?
  17. Heh... Zdjęcie mi się nie do końca otworzyło - Łatek ma długie łapki. Ale za to nosek ma przecudowny! I Natka też jest cudna :)
  18. Hmmm... Nie wiem, czy pokazanie Cziki osobie, która nie do końca jest zdecydowana na psa (matka) nie zaowocuje tym, że w pewnym momencie stwierdzi ona, że chory pies (a padaczka jest poważną chorobą jednak) to nie za dużo? Nie twierdzę przy tym, że "domek" jest nieodpowiedni - nie znam tych osób, ale to niezdecydowanie raczej przy chorobie Cziki mnie trochę niepokoi.
  19. Zaraz nie lubi... Po prostu jest kulturalnym starszym panem i nie zaczepia ;)
  20. Jejku! Spojrzenie ma rzeczywiście nieciekawe... Ale ze zdjęć wynika, że to wyjątkowo przytulaśny i kontaktowy piesek. :)
  21. Obawiam się, że to zupełnie inny piesek :(
  22. Serce się kraje, a nóż w kieszeni otwiera... :(
  23. Hmmm... Powiem tak: mojej suni o wadze 4 kg weterynarz zalecił Sedalin 7 mg. Działanie leku było takie, że suńka troszkę się "zmuliła" na godzinkę i koniec. Dlatego ja z kolei uważam, że dawka była za słaba. Moim zdaniem nie masz się co martwić.
  24. Obawiam się, że psów w typie ON jest tak dużo, że zawsze jakiś się trafi... :(
×
×
  • Create New...