Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. Cóż... Obiecałam, że spojrzę na Westa znajomych. Dzisiaj ich spotkałam. Niestety, tamta sunia ma czarny nochal. :(
  2. Z drugiej strony... Faktycznie, Royal lepszy niż Chappi. Tylko, że rzeczywiście, tak, jak sprawdzałam próbki, to nie wyglądał porządnie. Natomiast ostatnio miałam taką oto sytuację: do koleżanki, pracującej w kiosku "przyplątał się" kot. Powiedziała, że karmi go Whiskasem. Zaproponowałam, żeby kupiła coś lepszego, akurat RC był w jej sklepie, więc mówię, że lepszy. Na co ona: To nie jest rasowy kot, jakby, żeby go RC karmić! Ehhh, świadomość w narodzie jest bardzo niska...
  3. [quote name='mala_czarna']A po co miała się odzywać, skoro york zniknął, Evitę okradli, a kolegę pewnie ufo uprowadziło? :roll:[/QUOTE] :shithappens::megagrin:
  4. Mała nie jest jedynym psem, który lubi mandarynki... Znam kilka takich żarłoków :D
  5. Dogadajcie się z Modami - ja na tej zasadzie "mam", tzn. aktualizuję na bieżąco, chociaż ostatnio nie ma co aktualizować, wątek Rudki.
  6. Ja już nie mam siły się złościć... :(
  7. Dla mnie to wygląda jak świeży postrzał... :(
  8. Waluś ma dom! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/grosscool.gif[/IMG]
  9. Gdybyś mi wysłała przepis na te ciacha, z chęcią trochę zrobię i wystawię. A brzmią rewelacyjnie!
  10. Obawiam się, że niekoniecznie. Niestety - "Polak potrafi"... :(
  11. Jakieś takie podobne te psy z wyglądu [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG]
  12. [B]Panca[/B], odpowiem Ci - avatar Pinki to Ojek - jej wielka schroniskowa miłość. Tylko niech ktoś inny wstawi linka, bo mi za cholerę nie chce działać wyszukiwarka :/
  13. W ogóle mam coraz silniejsze wrażenie, że RC jest tylko dobrze rozreklamowany. Z jakością jest jak jest...
  14. [B]panbazyl[/B] uważam, że lepiej. Czy Ty wiesz, ile pseudohodowli by było przy obniżonych kryteriach? Co by się działo? Teraz jest i tak bardzo źle, potem byłoby tragicznie...
  15. Biedny Kacperek... :( Tylko mam małe obiekcje co do wózka - przecież tylna łapa jest sprawna, może jest jednak szansa, aby na niej biegał? Bo przecież na wózku czeka go zanik mięśni... :(
  16. Fajnie! Czy już można się cieszyć? ;)
  17. Super! Czekamy na zdjęcia... :)
  18. Hmmm, no to warto byłoby zbadać, jakiego IP używa GE i coś z tym zrobić. P. S. Czy ktoś wie, jak sprawdzić IP na własnym komputerze? Bo chyba mam zmienne i wolałabym jednak o tym wiedzieć:cool3:
  19. Też się podepnę - zapowiada się na prawdziwe cudo. :)
  20. Wiem, że na niektórych forach można blokować nie tylko nicka, ale i IP. Czy ktoś wie, czy na Dogo jest też taka możliwość?:question:
  21. A ja troszkę zmienię temat. Jestem za sterylizacją, tylko mam jedną wątpliwość. Wszyscy na Dogo, jak jeden mąż, mówią, że jest "naukowo udowodnione", że suki sterylizowane żyją dłużej, nie chorują i tak dalej. A czy ktoś jest mi w stanie podać konkretne źródła?
×
×
  • Create New...