Cholercia... Nie chciałam robić zadymy. A trzeba było :( Teraz już tylko żal... Ale zawsze można zrobić ponowne zgłoszenie na CzK i poprosić o bana dla Golden Evity.
A co się będę ograniczać, macie i korzystajcie:
Neta
Olsza
Mamba
Naja
Ida
Neska
Teska
Toska
Inka
Panda
Mona
Liza(k)
Leda
Fiona
Kara
Welma
Wela
Farba
Zoja
Trójka
Biba
Zorba
Kobra
Alfa
Beta
Omega
Delta
Delka
Eris
Izis
Nike
Westa
Hestia
Iris
Luna
Wenus
Warka
Libra
Bona
Fauna
Azja
Figa
Numa
Nokia
Era
Fajnie razem wyglądacie! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG] Rzuciłam okiem na te pierwsze zdjęcia na wątku... Tak, to dobrana para! :)
To już stało się regułą. Przecież "właściciel" dba... No, a że to dbanie to skórki z chleba i pomyje, to inna kwestia... [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]
Niestety, z tego, co wiem, regulamin forum zabrania na nim zamieszczać ogłoszeń kupna-sprzedaży z wyjątkiem Bazarków. :( Poszukałabym Ci nawet w regulaminie, ale link nie działa:(