Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Moi sasiedzi w Krakowie maja Kaukazke, bez przedniej lapy, ktora lata temu wyadoptowala im Camara. Kaukazka ma sie dobrze.
  2. [quote name='ponka1']doskonale Tuptusiu!:multi: Marlenka zabieg na paszczy Tuptusia jest zabiegiem potocznie nazywany "czystym" nie łączy się zabiegów na przykład (o wiele łagodniejszych jakich jest inmplant w podniebienie-sanacja jamy ustnej) z kastracją gdyż uwalniają się bakterie beztlenowe. Najprościej zabieg "czysty" i zabieg "brudny" nie powinien byc łączony razem. Spytajcie się weterynarza. [/quote] Moze ponka ma racje. Spytajcie jeszcze innego weta, bo to roznie bywa z opiniami i laczonymi zabiegami. Wiadomo wet wezmie wiecej za dwie operacje, wiec moze chciec robic dwie naraz.
  3. Czy obydwaj nie sa przystojni :):) [URL="http://img43.imageshack.us/i/gacekstoi.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5976/gacekstoi.jpg[/IMG][/URL]
  4. A Bruno ma jakies ogloszenia ????:roll::roll::roll::roll::roll::roll:
  5. No Gacek dziala, ale nie bylo tak jak mowilas, bo u mnie wcale przy cytowaniu nie pokazuje sie kod tylko zdjecie. Skopiowalam i przeszlo z linkiem. Jeszcze mi tylko pozostal biedny Kojot, ktory tez idzie do watku Gacka :razz::razz:;);)
  6. [quote name='Caragh']A wklejalas do sygnaturki jak? Klikajac na "Cytuj" w poscie z podlinkowanym bannerkiem?[/quote] Probuje zrozumiec to co napisalas?? jak mozna klikac na cytuj hm ?? Ja mam pol po polsku a pol po angielsku i moze stad mam takie cyrki :):)
  7. Moja psica nazywa sie Maya, bo przyjechala z Gwatemali czyli kraju Mayow :):) oznacza to rowniez iluzje, ale Maya raczej jak spojrzycie na avator nie jest iluzyjna :):)
  8. [quote name='idusiek']moja Tina?:roll: ej, moja Tina nie jest do adopcji od 6 lat:mad: To oOgonek szuka domku:diabloti:[/quote] To zabawne :):) Uwazaj Idusiek, bo Ci forum pieska wyadoptuje :):) A kto wie co u Ogonka ??
  9. Slodki Kierus, napewno znajdzie szczescie za TM.
  10. Skoncentrujmy sie na domku dla Kojota, a wlasciciele i tak zrobia co beda uwazac za stosowne. Kojot czeka i marzy o wlasnym domku. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i kazdy ma prawo z tym zdaniem sie nie zgodzic. Kojotowi te spory w znalezieniu domu nie pomoga.
  11. [quote name='wiq']za to kojot jest podlinkowany za gacka :evil_lol:[/quote] Wiem dogo mnie wykonczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:, albo ja go rozgryze na pol :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='anawa']Dziękuję za miłe powitanie :lol: Melduję się, tym razem z banerkiem :p. [/quote] Jakbys tak odstawila Rotke, ktora i tak juz ma dom, to bym sprobowala swisnac banerek od Ciebie, ale to bede wszystko zwalac jutro. Problem polega na tym, ze banerki nie chca sie kopiowac czasami z linkami :mad::mad::mad:, jak tak dalej pojdzie bede mordowac :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. To wspaniale :):) Buzka dla Siostry :):)
  14. [quote name='mgie'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-podhalanski-gacek-samotnosc-wierny-towarzysz-147395/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/853/gacekplacek1.jpg[/IMG][/URL] Szarotka proszę :)[/quote] Dziekie mgie, ale cos jestem jakas dzisiaj niekumata i mi nie idzie, jutro bede walczyc dalej :):)
  15. Wydawalo mi sie, ze ktos ofiarowal 1000 zl ??:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  16. [quote name='Caragh']A wklejalas do sygnaturki jak? Klikajac na "Cytuj" w poscie z podlinkowanym bannerkiem?[/quote] Co to ja juz nie wyprawialam z tymi banerkami to lepiej nie mowic, dobrze, ze jestem spokojna z natury. Juz dzisiaj sobie dam siana, bo musze z Maya wreszcie wyjsc na spacer. Zaczne od jutra. Dzieki za rady. Biedny Gacek chory :placz::placz::placz:
  17. Moze mi sie uda pomoc w nastepne miesiace, ale nie moge sie na 100%, bo nasz wlasny pupil ma powane problemy ze zdrowiem i moze jemu bede musiala pomoc. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-podhalanski-gacek-samotnosc-wierny-towarzysz-147395/?highlight=gacek[/url]
  18. [quote name='mojamisia']Camara,głowa do góry!Damy radę-forsę się uzbiera,byle Gacek dał radę![/quote] Wszystko bedzie cool :):) Gorzej, ze te linki dalej nie chca dzialac:angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
  19. Idusiek a Ty masz dobermany ?? moj poprzedni pies to brazowy doberman...........
  20. [quote name='idusiek']wyslemy :p[/quote] Pomysl jest, ale nienajlepszy :):) moja psica przyjechala z Gwatemali i wiem teraz, ze wysylanie psow samolotem jest kiepskim pomyslem. Mam teraz duzego, szczekliwego i dosyc strachliwego psa obronnego :):)
  21. [B]Moniska [/B]jak tam Twoj Tata ? Akcja w sobote musi sie udac :):) moze ktos ze znajomych moglby Ci pomoc :):)
  22. [B]Pan z Lublina powinien dostac jakiegos innego wyjatkowego kudlacza za determinacje :):)[/B]
  23. Dzieki za tlumaczenie, nie bardzo rozumiem skad ten skrot i wogole to musze na chwile sie zrelaksowac, bo juz mi wszystko przestalo dzialac, Kojot idzie do Gacka, Gacek nie idzie dalej nigdzie i ogolnie to linkowanie w moim programie nie che dzialac. Chcialabym sie nauczyc, zeby moc to samej robic. Narazie musze odpuscic bo dostane krecka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...