[quote name='Ajula']nie ma dla niego domu :shake:
póki co będzie mieszkał na lotnisku aeroklubu (tam pracuje mój TZ) - zbudują mu ciepłą budę, zaszczepią, jak trzeba to podleczą, będą dobrze karmić
w aeroklubie mieszka już kot, mieszkał też jeden pies
- lepsze to niż umieranie w śniegu pod płotem :-([/quote]
Psu sie zdecydowanie udalo :)
Bedzie pilnowal aeroklubu :):) zeby go kto gdzies nie przeniosl. :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: