Mam watpliwosci co do tego co piszez, bo psu grozi smierc jak mieszka na klatce i lata luzem po ulicy itp, Pies nie jest dzikim zwierzeciem od dawna, wiec nie moze zyc wolny jak lis lub wilk, musi miec wlasciciela bo inaczej predzej czy pozniej zginie.
Pewnie lepiej dla niego byloby miejsce u kogos w ogrodzie, bo moglby w kazdej chwili wyjsc.