[quote name='anawa']To teraz zabieramy się za czary? :evil_lol:[/QUOTE]
No mozna jeszcze sie zwracac do sw. Antoniego, ale on jest od rzeczy zagubionych, moze to tez pomoze, jezeli uznamy, ze Kojot zgubil wlasciciel i traz go musi znalezc :):)
wszystko zalezy od interpretacji :):)
Jednak mysle, ze czary chyba lepsze i wrecz konieczne :):)