Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Monday pisalam Ci wczesniej, ze mam wykupione na bazarkach ogloszenia. Pies na ktorego chcialam je przeznaczyc na sama mysl o nich sie wyadoptowal, moglabym je dac Miskowi, w ten sposob bylby stale oglaszany.
  2. W sumie to mnie sie wydaje, ze ona juz jest zdrowa starsza pani, ktora potrzebuje spokojnej przystani :):) Jednam mam cos z Mickiewicza :):):evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie tylko to, ze sie urodzilam w 100 lat po jego smierci :cool3::cool3::cool3:
  3. Kodi sie pewnie pakuje :):)
  4. Jak na nia patrze to ona wyglada dobrze i zdrowo. Tzw. samoistne wyleczenie.
  5. No ale jak pada to mozesz sie zrelaksowac i nie miec wyrzutow sumienia:):) U nas jest piekna pogoda, to musze isc i dzialac w ogrodzie, bo nie mam wymowki :):)
  6. Natwepna szczesciara :):)
  7. [quote name='anawa']U jamora pies będzie miał, jak w raju. Mój podopieczny właśnie dziś opuszcza hotelik po ponad trzymiesięcznym pobycie i był u jamora zawsze uśmiechnięty: [IMG]http://images48.fotosik.pl/193/5dfc079b10c2d5camed.jpg[/IMG] A Szary na pewno szybciutko znajdzie domek ;)[/QUOTE] Kumpel jak ja bez ciebie przezyje :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  8. [quote name='lilk_a']i co ? i nic nie słychać ?? :-([/QUOTE] Widze, ze juz wstalas i dalej nic nie wiadomo ???
  9. Dostalam pw. Jestem oblozona roznymi deklaracjami, ale zobacze bo moge zrobic.
  10. [quote name='lilk_a']a jakoś tak mi się poprzestawiało :evil_lol:[/QUOTE] Wyglada na to, ze nie pracujesz gdzies od 9 do 5 :):)
  11. [quote name='lilk_a']:roflt::roflt: od kiedy Szarik ma miejscówkę u Jamora ?[/QUOTE] Tego to ja nie wiem, bo chyba sa tam jakies kwestie sporne, Jamor mysli, ze Szarik jest dalej chory a on zdrow jak ryba :):)
  12. [quote name='lilk_a']Śpię ...od 7 rano do 12 w południe :eviltong: .... i właśnie boję się że mnie ten moment ominie :placz:[/QUOTE] A czemu nie spisz w nocy ??
  13. [quote name='lilk_a']to o której można się jutro spodziewać jakiejś wiadomości ? ... bo muszę budzik dobrze ustawić ;)[/QUOTE] Kobieto czy Ty nigdy nie spisz ?????????????????????:roll::roll::roll:
  14. I co z Kropka ?????????????
  15. Ja mysle, ze to [COLOR=Red][B]ONA[/B][/COLOR]
  16. Moonek chlopie czas pojsc do domu :):)
  17. No Szarik jak zostaniesz milionerem to pamietaj o mnie, ze bylam przy tobie w ciezkich chwilach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. E do lwa to mu daleko i grzywy nie ma. Jedynie moze sie zamienic w psa polujacego, no ale niektore koty to sobie w kasze dmuchac nie dadza :mad::mad::mad:
  19. Szurka prosze sie okreslic czy to ty czy nie ??:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool1::cool1::cool1:
  20. Kot jest absolutnie kazdemu psu do szczescia konieczny :loveu::loveu::loveu:, dlatego moj pies ma dwa i jest super szczesliwy :multi::multi::multi::multi:
  21. Szurka czekam na wiesci :):)
  22. [quote name='GoniaP']Pele połączony z nową Rodzinką, która jest nim zachwycona. Obecnie jest w Łodzi, już posiada paszport, jak na podróżnika przystało, zamęcza Państwa zabawami i wszystko gra, tylko nie wie w jakim języku gadać, bo tam i Polski i Niemiecki i Angielski :cool1: Musi sprostać zadaniu i stać się piertwszym psim poliglotą!:evil_lol:[/QUOTE] Wow to Pele dobrze trafil, bedzie sie chlop rozwijal :):):cool3::cool3::razz::razz:
×
×
  • Create New...