Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='wellington']Szarotko, swietna strategie wymyslilas :multi: Ta zmiana adresu ze strachu przed tlumami fanow to jest to ![/QUOTE] Naprawde cos w tym jest, wykupilam ogloszenia i jakos nikt z nich nie korzysta, sama oferta wystarcza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Ten Onek potrzebuje pilnie stalych deklaracji: jest po ciezkiej chorobie i bardziej starszawy. To skoro Leonek nie potrzebuje to moze sie podzieli :p:p:p [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dramat-onka-potrzebne-deklaracje-na-dt-u-jamora-pomocy-139665/[/url]
  3. [quote name='jamor'] Powinni byc z kojota zadowoleni, to dobry chłop.[/QUOTE] Napewno beda :):) mam nadzieje, ze Kojot sie odezwie :loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='Mal']Łee, a już myślałam, że Warce to takie fajowe uchole zostaną, jedno w lewo drugie do góry :diabloti: Leoś ma niezłego fuksa, tak błyskawicznie znalazł domek :D[/QUOTE] No wlasnie :):) Mal wejdz na jego watek i zaoffuj bo tam ludzie dalej chca na niego przesylac, to moza dadza na Szarika.
  5. [quote name='ania_to_ja']Dziewczyny zle wypełniłam przelew to niech już tak zostanie stała dla Leosia ode mnie to nie 20zł tylko 40zł:loveu:[/QUOTE] Leos ma dom :):) to juz chyba deklaracji nie potrzebuje.
  6. Dobrze, ze macie ten film za jakis czas bedzie mozna porownac jak sie poprawil.
  7. Skoro Leos nie potrzebuje, to moze byscie wspomogli tego Onka, bo jemu brakuje deklaracji, a jest po ciezkiej chorobie i do tego raczej niemlody. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dramat-onka-potrzebne-deklaracje-na-dt-u-jamora-pomocy-139665/[/url]
  8. Kumpel ma wyjatkowo seksowne uszy :loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Tu sie pies blyskawicznie wyadoptowal i deklaracje nie sa potrzebne, to moze czesc deklaracji moze pojsc na Szarika ??, warto spytac. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/leo-ek-drastyczne-foty-s-1-4-szuka-dt-ds-pilnie-172793/[/url]
  10. Kobieto miej serce:roll::roll::roll::roll:
  11. [quote name='dorobella']Betka sąsiadko moja, to ja do Zbrosławic z moim chorym kotem jeżdżę.... [SIZE=4]MAM INFORMACJĘ Z OSTATNIEJ CHWILI[/SIZE] Pies znalazł dom stały, będzie co prawda mieszkał w budzie, ale za to ciepłej, z dobrym jedzeniem, będzie niby psem pilnująco-stróżującym. Kamila będzie go miała na oku, więc w razie czego zawiezie go do lecznicy (w końcu niedługo sama będzie wetem). Dzięki wszystkim za pomoc, Piromanka poodsyła deklarację, już daje znać anett[/QUOTE] A mozna cos bardziej konkretnie poprosic ?? Kto, co i jak ?? Ludzie sa jednak niesamowici :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi:
  12. Mam nadzieje, ze Leos ma sie dobrze i ze nie jest za zimno. Moze ktos kto tam mieszka zajrzy do niego????
  13. No tak to przewaznie jest :shake::shake::shake:
  14. A nie maja ochote wziac Lando na pocieszenie :cool3::cool3::cool3:
  15. No wiesz nie chce tak mowic, bo go kocham :):) i mam nadzieje, ze sie odezwie :loveu::loveu::loveu:
  16. Ja mysle, ze bedzie dobrze. Emi jest mloda, a Fionka tez wyglada przyjemnie :):)
  17. No, ale dobrze by bylo wiedziec czy to Szurka i czy ludzie chca ja zatrzymac.
  18. To ja czekam na sprawzdanie i zdjecia :):)
  19. I co Fionka powiedziala na Emi i co Emi ma na czolku ??
  20. Emi jest piekna i urokliwa. Napiszcie jak sie czuje ??
  21. [quote name='wiq']i coś już wiadomo? :cool3:[/QUOTE] Ja nic nie wiem:shake::shake::shake: Kumpel sie do mnie na pw nie odezwal:mad::mad::mad:
  22. [quote name='anett']Dziś już nie da rady ale [SIZE=3][B]Leo zostanie zabrany jutro !!![/B][/SIZE]:multi::multi: Pojedzie po niego Agnieszka za zwrot kosztów paliwa. Bardzo prosimy o wpłatę deklaracji i o dalsze deklaracje...brakuje 275zł deklaracji miesięcznych...[/QUOTE] To wspaniale, ze Leos jedzie :):)
  23. [quote name='anawa']Tak jest, proszę Pani !!! :lol:[/QUOTE] No i co bo ja tu czekam i czekam :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...