Namawiam do przekazania 1% na Chatul :)
[quote name='Patsi']Zachecamy do przekazania 1% podatku Fundacji CHATUL. Jak to zrobić, można przeczytać na naszej stronie:
[URL]http://chatul.pl/1procent.html[/URL]
Możemy bezpłatnie rozliczyć Wam PIT, a 1% podatku zostanie przekazany na CHATUL Nikt nic nie zapłaci, a skorzystają koty.
Chętnych prosimy o kontakt mailowy z naszym ekspertem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Można również rozliczyć PIT samodzielnie, a jako beneficjenta 1% wskazać CHATUL, np. w tym programie:
[URL]http://www.e-pity.pl/program-pity-2013-online0000312325--https://www.e-pity.pl/oppimg/bf530bbaba5011d49234dee8043d78ae--http://chatul.pl/1procent.html[/URL]
Będziemy wdzięczni za każdy 1%!
Na fotce miechowickie koty, które wysterylizowaliśmy niedawno:
[IMG]http://chatul.pl/forum/files/20140210110_131.jpg[/IMG][/QUOTE]
Ja zagladam i pamietam o f.b. Dzisiaj przylatuje do mnie Corka z kotem (Moskiem). Mieszkaja w Londynie, ale Corka wraca, wiec kot przylatuje jako pierwszy :) musze go na jakis czas wsadzic do osobnego pokoju, bo moje koty i pies musza sie przyzwyczaic. Kot bedzie mieszkal u mnie do lipca, do momentu az Corka z Zieciem przyleca na stale.
Wasza kocia dzialalnosc jest godna podziwu. !!!
Anetta przyslij mi nr. konta to wplace.
Troche sie nie ma co dziwic, bo to juz tyle czasu od momentu jak Wiktor trafil do Fundacji. Czy on tam ma juz emeryture ??
Wyglada jak ogolony kurczak. Sorry, ale bylam b. zajeta (czesciowo praca ;) ), musze wpisac Chatul na liste, nie ma rady.
Za duzo sie zlozylo i nawet nie to, ze nie mam czasu, ale poprostu mi ucieklo ...