Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. To nie chodzi o pomaganie psom, tylko wyladowywanie wlasnych frustracji i tyle.., niektorzy myla sobie wlasna terapie z pomocom psom...
  2. [quote name='handzia']Powiem szczerze, że ja na jakiś czas zapomniałam o Heniu :oops:, ciągle coś nowego znajdujemy. Powiem funi, żeby zadzwoniła...[/QUOTE] Zadzwoncie koniecznie.
  3. Bylam na f.b i troche sie poprzepychalam, ale to nie ma o czym mowic. Totalny bezsens. Szkoda, psa, ale mysle, ze tez bym oddala, chociaz nie wiem, bo nie jest u mnie, a jak sie czlowiek przyzwyczai, to moze miec inne zdanie.
  4. [quote name='Pipi']Witaj Szarotka. Dogo odzyje na nowo.[/QUOTE] Hm jak feniks ze zgliszczy ;)
  5. Zagladam w celu zrobienia tlumu ;) a Ty kosu to kto na f.b, bo nie wiem czy sie juz tam z Toba zaprzyjaznilam czy nie ;)
  6. Zapisuje :)
  7. Zagladam do Madoxa. Ladny piesek. Powinien szybko znalezc dom :)
  8. Przyszlam z wizyta :) Niestety stracilam zapal do dogo ...
  9. Podniose podhalany. Wiem, ze fundacja, ma na stanie 10 psow i malo funduszy ....
  10. Przyszlam z f.b :)
  11. Nie moglam sie wczesniej odezwac bo jestem w innej strefie czasowej.
  12. Dam znac Fundacji Bono.
  13. A cos wiecej o nim wiadomo ??? sa jakies infrormacje ??????
  14. Zuziu odeszlas tak nagle ....
  15. Wiesz, ze dobre zdjecia to polowa sukcesu. Jak beda nowe, prosze wstawic na f.b, wstawie tez na podhalana.
  16. Nie wiem czy to zdjecie, czy co, ale na zdjeciach wyglada troche przybrudzenie... Bede ja promowac na f.b.
  17. Ksenia trzeba Cie mocniej na f.b oglaszac :)
  18. Wstawilam Andzie na podhalany. Ciekawe czy ma ogloszenia ??
  19. Ksenia strasznie dlugo bez domu... i kiepsko finansowo co ?? Niestety finanosow narazie nic nie dam rady. Koniecznie trzeba sie skupic na szukaniu domu.
  20. To juz tez wiem, mam nadzieje, ze dobry dom..
×
×
  • Create New...