[quote name='handzia']Powiem szczerze, że ja na jakiś czas zapomniałam o Heniu :oops:, ciągle coś nowego znajdujemy. Powiem funi, żeby zadzwoniła...[/QUOTE]
Zadzwoncie koniecznie.
Bylam na f.b i troche sie poprzepychalam, ale to nie ma o czym mowic. Totalny bezsens. Szkoda, psa, ale mysle, ze tez bym oddala, chociaz nie wiem, bo nie jest u mnie, a jak sie czlowiek przyzwyczai, to moze miec inne zdanie.
Ksenia strasznie dlugo bez domu... i kiepsko finansowo co ??
Niestety finanosow narazie nic nie dam rady. Koniecznie trzeba sie skupic na szukaniu domu.