[quote name='Sara2011']Bo my tu jedna wielka rodzina jesteśmy:diabloti:.[/QUOTE]
To ja mam prosbe do Rodziny ;) o odwiedzenie od czasu do czasu "mojego" Henia, ktory nie dawno wrocil z adopcji:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179776-Henio-w-nowym-ds[/url], stad musze sie nim zajac, bo bieda jest ze schroniska w Zamosciu...