Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. No wlasnie chyba tak zrobilam. Sprobuje jutro.
  2. Zrobilam jak trzeba, a wlazlo w post a nie tytul ......
  3. Prosimy o datki dla Henia bo sytuacja sie zmienia !!!
  4. Zapomnialam jak sie zmienia tytul ????
  5. Juz jestem, zmienie tytyl wieczorem i doczytam watek.
  6. :megagrin::jumpie:[quote name='Ingrid44']Ja tez dam 40 zl stalej. Bardzo mi zal Heniutka.[/QUOTE] Bardzo dziekuje :)
  7. Ja tez juz pytam kogo moge. Jak wroce to bede pytac dalej. Szkoda, ze go funia chociaz na chwile nie moze wziac, bo akurat taki kiepski moment, bo mi czasu brakuje.
  8. Trzeba sie tez pytac tych osob co od czasu do czasu biora nieduze pieski do domu na tymaczas. Andegawenko spytaj sie Elinki, bo jej juz nie ma na dogo, moze by nam pomogla ??
  9. [B]I wiecie, ze jak sie przypre to pieniadze beda !!!![/B]
  10. Daje 40 zl. miesiecznie. Ale tak naprawde moge sie zajac Heniem jak wroce, bo za chwile jade .....
  11. Ja tez wiem, ze Heniutek w porzadku. A kury to sie zadrza gonic psom z najlepszych rodzin. Moja sunia Joga tez gonila i zagryzala. Taka uroda. Tak jak z ludzmi, kazdy troche inny ;) Przeciez pies to drapieznik ... Moja koty zagryzaja kroliki a sunia Maya je zzera ... pies to nie koza ;)
  12. Ze tez Henio nie mogl poczekac jeszcze rok, bo za rok przylatuje na dluzej, to bym go sama wziela na dt. .....
  13. Trzeba szukac cos innego, bo 500 zl. to za duza kwota. Henio mial wydarzenie na f.b., ale pewnie juz go nie ma. Mysle, ze tak 350 byloby akurat. I jestem wiecej niz pewna, ze Henia mozna wyprowadzic na ludzi. W koncu jestem od podhalanow i te przypadki co fundacja Bono dostaje, a Henio to raczej sie porownac nie da. Bede pytac krewnych i znajomych krolika i prosze o to samo. Najlepsze by bylo dt za zwrot kosztow u kogos kto ma malo psow.
  14. Funiu pytaj sie, a ja bede wieczorem rozsylac pw. o deklaracje. Oczywiscie sama tez przywracam deklaracje. Henia napewno mozna na ludzi wyprowadzic, tylko moze wies dla niego to nie najlepszy pomysl. Teraz musze wyjsc bo mam sprawy do zalatwienia. To Funiu zalatwiaj ten hotel jak najszybciej. A gdzie on sie znajduje ????
  15. Ja tu cos obiecalam i wplace :)
  16. Jestem w Polsce ...ale w srode w nocy wylatuje na 8 dni, bo mi kolezanka zafundowala wczasy...
  17. Moge wplacic jednorazowo, ale dopiero jak dolece, bo mi sie kody skonczyly.
  18. No tak, bede musiala zrobic, ale musze najpierw dojechac :)
  19. [quote name='Secia']ja jestem w mbanku i dostaje hasła do transakcji na australijski telefon :-)[/QUOTE] Nie mam pojecia czy PKo to robi, dowiem sie jak dojade.
  20. [quote name='Secia']Szarotk czy może jesteś w mbanku?[/QUOTE] Nie jest w PKO z pomaranczowa kropka i dali mi tylko jedna kartke z kodami. Ale bede juz w Krakowie 15 maja, wiec od banku moge podejsc 15 po nastepna karte.
  21. Ja napewno wplace jednorazowke na obydwie. Mam nadzieje, ze moze byc po 15 maja bo mi sie kody koncza.
×
×
  • Create New...