Trzeba szukac cos innego, bo 500 zl. to za duza kwota.
Henio mial wydarzenie na f.b., ale pewnie juz go nie ma.
Mysle, ze tak 350 byloby akurat. I jestem wiecej niz pewna, ze Henia mozna wyprowadzic na ludzi. W koncu jestem od podhalanow i te przypadki co fundacja Bono dostaje, a Henio to raczej sie porownac nie da.
Bede pytac krewnych i znajomych krolika i prosze o to samo. Najlepsze by bylo dt za zwrot kosztow u kogos kto ma malo psow.