[quote name='Sara2011']Ja czytam wątek Henia od bardzo dawna, jeszcze zanim trafił do adopcji do p.Beaty. Bardzo mi żal chłopaka, nie ma szczęścia biedaczek:-(. Tylko tak sobie po cichutku podczytuję...[/QUOTE]
To jak mozesz to od czasu do czasu sie odezwij, zeby watek podniesc.
Zebym mieszkala gdzieindziej to bym Henia brala...