Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Pamietajcie o tym, ze Dosia nie wiedziala, ze byla w dt. Jezeli tylko byla dobrze traktowana to bylo jej dobrze.
  2. Hm ja nie wiem, czy mozna zakaldac czy pani wie kto dzwoni i specjalnie nie odbiera... moze jest gdzies gdzie nie moze odebrac itp. Ale oczywiscie mogla rowniez zmienic zdanie. Dopoki sie z pania nie porozmawia to takie gdybanie narazie.
  3. Cos wplace, ale bez zapraszania to raczej wiele sie nie wydarzy.
  4. O jej brzmi bardzo zle ......
  5. O jej biedna Dosia ........
  6. Hm boks straszliwie maly, wiec moze sprawdzic domek jak najszybciej, bo Mikusia sie meczy.
  7. [quote name='andegawenka']Nie napiszę co ja myślę o tych szczepieniach bo zaraz podpadnę Fankom Heniusia i Szarotka z wątku mnie wymiecie.:evil_lol:[/QUOTE] Jezeli myslisz to co ja, to raczej nie ;) :) Moja Maya nie byla szczepiona od b. dlugo :)
  8. Pozdrowienia :)
  9. Przeczytaj dokladnie :) jak napisalam wrocil ;)
  10. Tytul zmieniony (co prawda ja nachrzanilam co nieco), ale kazdy sie domysli o co chodzi ;)
  11. Ja jeszcze nie wplacilam, ale wplace ;) i domek jak jest i sie zdecyduje, to prosze sprawdzic.
  12. Podniose Podhalany moze je kto wypatrzy.
  13. Milo ja znowu widziec :)
  14. [quote name='Sara2011']Ja czytam wątek Henia od bardzo dawna, jeszcze zanim trafił do adopcji do p.Beaty. Bardzo mi żal chłopaka, nie ma szczęścia biedaczek:-(. Tylko tak sobie po cichutku podczytuję...[/QUOTE] To jak mozesz to od czasu do czasu sie odezwij, zeby watek podniesc. Zebym mieszkala gdzieindziej to bym Henia brala...
  15. Hm kto wie ;) mam nadzieje, ze Rodzina nie diabelska ;):evil_lol: :shiny::shiny::shiny:
×
×
  • Create New...