Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Niestety w sposob fizyczny nie jestem w stanie pomoc...
  2. [quote name='mari23']a najlepiej - do domku, do swojego człowieka!!!![/QUOTE] No tak, tak najlepiej :)
  3. Przyszlam do Freda :) Szczeniaczek ladny :)
  4. Wiesz co lula widzialam Cie na watkach Elinki gdzie slodzilas i bylas okropnie przemila. Niestety domena ludzi slabych jest to, ze jak tylko sie nadarzy okazja to napadna na [B]kazdego[/B], kto ma slabszy moment. Potrzebuja tego, zeby sie dowartosciowac. I wtedy nie ma znaczenia, czy ktos byl kiedys tzw. przyjacielem itp. Po tym wszystkim co sie tu wydarzylo, powinnas sie zastanowic nad swoja postawa zyciowa, bo ewidentnie nie jest dobrze...
  5. Nie bede sie z Toba przepychac, bo wyglada na to, ze wiesz lepiej:diabloti: i wyobraz sobie, ze nikt mi do ucha nie szepta, bo juz nie ma takiej potrzeby, Elinka wyrejestrowala sie z dogo i koniec. Ja to co napisalam bylo ode mnie, Ona o tym nie wie. I zapamietaj sobie raz na jutro, ze ja sie nie bawie w przepychanki i dalej uwzam, ze naduzylas wladzy. Na watku mozna napisac wszystko, a zupelnie jest co innego jak sie zobaczy na wlasne oczy. To zreszta dowiedzione na samym dogo, ze ludzie wypisywali na watkach cuda a potem ktos pojechal i sprawdzil i bylo [B]zupelnie[/B] inaczej. W tym wypadku tym ktosem bylam ja, Zam zreszta tez dt. ktore upominalo sie o pieniadze.[B] I to by bylo na tyle, wiecej nie bedzie !![/B]
  6. [quote name='Maupa4']Wygląda na to że kolejna oszustka spaliła za sobą wszystkie mosty. Tak wątek jest przeniesiony do archiwum. Podobnie jak wszystkie watki elinki. Wiedziała elinka do kogo uderzyc o "skasowanie" wszystkiego ...[/QUOTE] Maupa jestes moderatorem i to Cie zobowiazuje do tego, zeby nie obrzucac ludzi blotem jak nic nie wiesz o sprawie, powinnas reprezenotwac jakis standard to na dog a jednak ............... Jestem przekonana, ze nie znasz Elinki nie masz bladego pojecia co sie wydarzylo a rzucasz kalumnie ... Myslalam, ze wszystkich obowiazuja te same prawa, a tu jest tak jak wszedzie, mozna pisac co komu slina na jezyk przyniesie, bo sie ma wladze. [B]Hanba!!1[/B] [quote name='agaga21']elinka to kolejna oszustka???? gdzieś jest coś na ten temat?[/QUOTE] Agaga znamy sie z roznych watkow i zapewniam Cie, ze Elinka oszutka nie jest. Znam zarowno z watkow na dogo jak i spotkalam ja osobiscie i widzialam pieski, ktore miala u siebie a rowniez bylysmy odwiedzic jednego pieska, ktorego uratowala ze schroniska w Inowroclawiu, mam nawet zdjecia z tego spotkania. Bylam u Elinki w domu, no i poznalam rowniez pania, ktora strzygla uratowane przez Elinke pieski. Nawet trudno nazwac to co zrobila Elinka pomylka, jezeli tak to tylko w tym sensie,ze umowila sie z kims, kto potem tej mowy nie dotrzymal. Elinka dostala z dogo pewna kwote pieniezna, ktora miala przeznaczyc na psa ktoremu znalazla dt. Sama byla bez pieniedzy, bo nie ma pracy i Jej maz akurat tez prace stracil, wiec umowila sie dt., ze pieniadze bedzie splacac a uzyje je dla siebie( pewnie dla swoich psow tez) na jedzenie. Dt wyrazilo zgode a potem napisalo na watku psa jak to pieniedzy nie dostalo. Elinka jak to przeczytala pozyczyla pieniadze i od razu oddala pieniadze dt. Nikt w tym samym czasie nie wzial pod uwage ile psow uratowala Elinka i ile tych psow zostalo wyadoptowanych do ludzi, ktorzy sa teraz czescia dogo i to wlasnie dzieki Elince. Licze sie z tym, ze po mojej wypowiedzie moge zostac po raz pierwszy zbanowana z dogo, ale jak mowi moj Tz. jak sie cos robi, to trzeba sie liczyc z konsekwencjami. Niestety na dogo ludzie, ktorzy naprawde pomagaja zwierzetom a nie umieja sie bronic maja male szanse, bo sa ztratowani zanim zdarza buzie otworzyc.
  7. [quote name='Marinka']Niestety Saldo na minusie :( [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl76, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]-34,89 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] Czyli trzeba dozbierac deklaracji!!! Kseni brakuje pieniedzy nie pozwolmy jej zyc w nedzy !!
  8. Marinka przerob mnie na Szarotke ..., bo ja z takim nickiem wysylam pieniadze.
  9. Podhalany do gory :)
  10. Nie bo nie napisalam..., ale wplace na Wiktora i tak.
  11. Zagladam do Briny :(
  12. [quote name='Marinka'][COLOR=#ff0000][B]Stowarzyszenie Help Animals 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010 Adres: ul. Sienkiewicza 10A 55-320 Malczyce z dopiskiem: KSENIA [/B][/COLOR][COLOR=#000000] Szarotko...czy na pw chciałaś te dane?[/COLOR][/QUOTE] Musze zapamietac jak bede wplacac na inne zwierzaki, zeby wplacic Kseni. :) jutro :)
  13. Marinko wstaw mnie jako Szarotke, bo tak sie lepiej czuje :)
×
×
  • Create New...