Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='yolanovi']Bardzo biednie - wykruszyło się nam towarzystwo z wątku Wiktora, niestety :([/QUOTE] Niestety jak sytuacja sie przedluza to ludzie traca cierpliwosc...
  2. Funiu nie mam go jak wziac. Wracam do domu 29 czerwca..
  3. Henio cudnosci i slodkosci :) [quote name='andegawenka']Przypomnę cudności:loveu:[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10451065_253729768151908_7076528485678272434_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
  4. A buda to jeszcze zyje ?? Ja znowu na wsi, i wreszcie udalo mi sie podlaczyc do internetu.
  5. Hm nie wiem czy Wam moge cos pomoc. Henio wrocil z adopcji a ja prowadze jego watek.
  6. Heniu wedruj na gore. No wiec pilnowalam psa kolezanki i mialam duzo czasu, ale kolezanka nie miala internetu :) ;)
  7. A co to Henia nikt nie odwiedzil dzisiaj ??
  8. Henio ma szczescie bo wrocil i wszyscy mu pomagamy. Napewno znajdziemy mu super dom. Ja dzisiaj wplacilam, to lada dzien powinno przyjsc.
  9. No wlasnie, co on taki goly ???
  10. Z soboty na niedziele, bede miala wiecej czasu, to sie zajme watkiem. Pilnuje znajomej pieska (podhalana) :) [quote name='*Gajowa*']Nie dostałam, miałam zapchaną skrzynkę. Zrobiłam trochę miejsca.[/QUOTE]
  11. Czy dostalas moje pw. ?? bo nie dostalam odpowiedzi. [quote name='*Gajowa*']Dzisiaj dotarła obróżka, puszeczek na razie nie ma ale dzień jeszcze trwa... Wczoraj zrobiłam Heniowi trochę fotek również razem z koleżankami. Nie są to fotki do ogłoszeń bo i tło nie fajne i robione w upał prawie w południe, raczej poglądowe. Wysłałam je do funi jako, że na razie mam kłopoty z opracowywaniem i wstawianiem. Kupiłam Heniowi Dehinel Plus za 14 zł i odrobaczyłam go dwa dni temu.[/QUOTE]
  12. Napisalam do Gajowej pw. o namiary i jak narazie nie dostalam. A wogole to prosze o chwilowe wybaczenie, ale jestem sama z Synowa i Wnuczka. Synowa chodzi do szkoly a ja sie wnuczka opiekuje ... i stad narazie wyglada jak wyglada. Moja deklaracje wysle w tygodniu, bo dzisiaj jade na weekend do znajomych sie wyspac ;)
  13. [quote name='Lucyna']a ja potrzebuję nr konta, może jest gdzieś na wątku podany?[/QUOTE] Handzia rozsylala.
  14. Dzisiaj wieczorem uzupelnie pierwszy post.
  15. Czy mozna poprosic o jakies zdjecia ??
  16. Gajowej nie znam (chyba ;) To teraz musze ogarnac ile mamy deklaracji. Jestem tu z Synowa i Wnuczka. Synowa chodzi do szkoly uczyc sie polskiego. Ja zostaje z Wnuczka, ktora ma niecale dwa lata. Obie sa przeziebione, stad sie malo udzielam....
  17. To ile mamy uzbierac tych deklaraji ? ok. 400 zl ? czy mniej
  18. Moze masz racje. [quote name='andegawenka']Może zmień przeglądarkę, mnie kiedyś rozwiązało inny problem na dogo.[/QUOTE]
  19. Bede musiala poprosic jakiegos moda, bo ja zmieniam tytul i w edycji jest zmieniony, ale sie nie zmienia po zapisaniu... czyli dla innych jest ten stary....
×
×
  • Create New...