Powinien. Mojej znajomej york mial taka dziure z dwoch stron po pogryzieniu i zostaly tylko dwie blizny. Kosztowalo to tu straszne pieniadze, ale zyje i ma sie dobrze.
Wracajac do f.b to moge Wam zalozyc wydarzenie i naganiac ;)
[quote name='esza']Dzisiaj Filemon miał gościa :) Kocurek się spodobał i możemy napisać , że został "zamówiony". Teraz trzeba jak najszybciej wyleczyć Filemona żeby domek się nie rozmyślił :) .
Przy okazji zrobiłam zdjęcia. Rana jeszcze się powiększyła, nie wiem jak lekarz da sobie radę z pozszywaniem tego wszystkiego :( .
[IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350669_wm_194.jpg[/IMG][/QUOTE]