Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ok. to w ciagu nastepnych paru dni zrobie wydarzenie. Dobre sa tez takie wydarzenia typu. Kocurek Filemon z ogromna dziura na prawym boku, potrzebujemy wsparcia, bo operacja tyle i tyle. Lub Maciej w strasznym stanie, potrzebne drogie badanie itp. Sytuacje dorazne sa bardziej emocjonalne. ;)
  2. Szafranek wyjrzyj zza firanek :) Moze ktos Cie dostrzeze i do domu zabierzy :)
  3. Powinien. Mojej znajomej york mial taka dziure z dwoch stron po pogryzieniu i zostaly tylko dwie blizny. Kosztowalo to tu straszne pieniadze, ale zyje i ma sie dobrze. Wracajac do f.b to moge Wam zalozyc wydarzenie i naganiac ;) [quote name='esza']Dzisiaj Filemon miał gościa :) Kocurek się spodobał i możemy napisać , że został "zamówiony". Teraz trzeba jak najszybciej wyleczyć Filemona żeby domek się nie rozmyślił :) . Przy okazji zrobiłam zdjęcia. Rana jeszcze się powiększyła, nie wiem jak lekarz da sobie radę z pozszywaniem tego wszystkiego :( . [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350669_wm_194.jpg[/IMG][/QUOTE]
  4. Ale macie ladny bialy snieg :) taki snieg co sie wsciekl ;) i wszedzie go straszne ilosci kazdy sie pewnie zlosci nie widzac pieknosci okolicznosci przez ten snieg, nie mamy wiesci o Heniu, o jego kubraku i jedzeniu poprostu sie w glowie nie miesci nie wiemy nic o Puszku czy sie wygrzewa w lozku ;) czy w budzie idzie im jak po grudzie.. do siebie przytuleni marza o wiosnie, cieplej jeseni
  5. Moze zrobic wydarzenie na F.B. i zbierac tam kase ???
  6. Pomysle o Filemonie....biedak ma taka straszliwa dziure, ze az strach patrzec ...
  7. To czekamy na zmiane pogody :)
  8. A ktora to Fundacja, bo na f.b byly jakies dziwne rzeczy o Fundacji Kocia Dolina.. O to ta Fundacja.., mam nadzieje, ze sie sytuacja poprawi. Przykro mi.
  9. Hej ciotki od Henia czy u Henia cos sie zmienia ? Jak tam kolega Puszek czy dalej z niego okruszek ?? Jak tam Heniowe zdrowie moze mi ktora powie ?? Prosze o jakies wiesci bo bede pisac powiesci ;) I dlugie opowiadania od kolacji do sniadania :) ?????????
  10. Maciej wyglada zdecydowanie lepiej :) :)
  11. [I]I co z tym Heniem ??????????????[/I]
  12. Podniose koty, to moze je kto wypatrzy.
  13. [quote name='polubek']ooo ciocia szarotka dawno się razem nie spotkałyśmy[/QUOTE] No wlasnie, strasznie dawno. Troche sie przenioslam na f.b., ale tez musze ograniczyc ;)
  14. Mimo szalenstwa :)
  15. Ojej naprawde wyglada fatalnie ....
  16. No i co sie dzieje ????
  17. Ale jak by co to chwilowo mam dla Henia :)
  18. O ciotki Chatulowe sie znalazly :) Pozdrawiam wszystkie Ciotki i Kotki :)
  19. Ciotka Ingrid tu Cie mam ;) a jak tam maly ??;)
  20. Nie przesadzajmy, nie wszyscy sa opetani. A wydarzenie faktycznie pewnie lepiej zamknac.
  21. Kupcie a ja wplace 50 zl. zeby cos tam zawsze bylo. Mam nadzieje, ze mam nr. konta.
  22. No i co?? bo bede pisac priwy ;)
×
×
  • Create New...