Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. Dzięki za zaproszenie. trzeba by doprowadzić go do czystość, bo na zdjęciach wygląda fatalnie. Może jakby był czyściutki to ktoś zwróciłby na niego uwagę i dał mu szansę. A już nalepiej DT, które doprowadziłoby go "używalności"
  2. [quote name='Nikaragua']mój chrześniak od jesieni mieszka i pracuje w Żorach :)[/QUOTE] a ja za to mam rodzinę blisko Wrocławia, a widzę, że ty jesteś haha. nie ma to jak wymiana;)
  3. w sumie szczęście w nieszczęściu z oczkiem, ale psiak bezpieczny, więc to sie liczy
  4. o kurcze, przegapiłam tą wiadomość - świetnie
  5. ciekawe, jak sytuacja z parkingiem - jest dla tych psiaków dużym wsparciem, ze można tam przetryzmać psy
  6. no właśnie coś banerek się zepsuł, ale już łapię nowy i wstawiam. a myślałam, że mi usunięto bo coś tam...
  7. witaj Rudasku
  8. [quote name='ona03'] [B]Togusiu :evil_lol:[/B] , ten Twój idol to ma awarię wodociągów w dzielnicy :diabloti:, popatrz jaki [B]Ev-ci[/B] czyściutki :evil_lol:.[/QUOTE] [quote name='Nikaragua']padłam :mdleje:[/QUOTE] dziewczynki, dawno mnie nie było, ale ja normalnie padłam po wszech czasy:roflt:. dawno się tak nie uśmiałam. to dodam moją miłość na last "nastych" [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/729684a320996b1e.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1385/729684a320996b1e.jpg[/IMG][/URL]
  9. hej, czy potrzebujecie jeszcze kogoś z Żor na wizytę, bo ja mieszkam w Żorach gdyby co
  10. [quote name='Javena']Kochane cioteczki ,czy któraś mieszka w pobliżu Żor ,POTRZEBNA WIZYTA PRZED ADOPCYJNA. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Krak%C3%B3w-Daisy-Tunia-Mikrusek-kociaki-kr%C3%B3li%C5%9B..Szukamy-domk%C3%B3w-wsparcia!Jest-nas-wi%C4%99cej[/url]! któremuś z tych szkrabów . Chyba Jamniczka Daisy.[/QUOTE] Javenka, ja jestem z Żor - lecę na wątek, ale nie wiem czy to jeszcze aktualne
  11. no to okazało się, że to przytulak a nie warczek. dobrze piesku dla ciebie, bo łatwiej o nowy domek
  12. a tak się cieszyłam, że trafił pod dobrą opiekę
  13. no to się poszczęściło kawalerowi
  14. no jakoś umknęło mi że BObinek zostaje - ale się cieszę!!!
  15. a pisałyście może do Pani Teresy Borcz? może jakieś domowe specyfiki na odleżyny poradzi - no i w ogóle co w tej sytuacji
  16. zdjęcia super. Maczka - już niedługo zmiany cię czekają z nowym DT!
  17. ale przykro starsznie... żegnaj piesku
  18. koleny raz odnowiłam cafe - kurcze a nikt się nie odzywa z ogłoszeń
×
×
  • Create New...