[quote name='ona03']
[B]Togusiu :evil_lol:[/B] , ten Twój idol to ma awarię wodociągów w dzielnicy :diabloti:, popatrz jaki [B]Ev-ci[/B] czyściutki :evil_lol:.[/QUOTE]
[quote name='Nikaragua']padłam :mdleje:[/QUOTE]
dziewczynki, dawno mnie nie było, ale ja normalnie padłam po wszech czasy:roflt:. dawno się tak nie uśmiałam.
to dodam moją miłość na last "nastych"
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/729684a320996b1e.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1385/729684a320996b1e.jpg[/IMG][/URL]