[quote name='Nutusia']A ja myślałam, że to zielony jest od nadziei, a różowy od... Dody! :)
[/QUOTE]
no ja jak zwykle parskam śmiechem z Nutusi:roflt:
[quote name='Jasza']Nikt mnie nie szukał? Nikt się nie martwił?
Nie było mnie, ale już jestem.
[/QUOTE]
Agnieszko, zniknęłaś po cichaczu i wracaj po cichaczu, zanim się wszyscy zorientują, że nas zostawiłaś;):scared: