Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. śliczny piesek
  2. [quote name='ihabe'][B]Bardzo prosimy o wsparcie!!![/B] [IMG]http://bezdomnepsy.pl/wp-content/uploads/2012/01/plakat-opp.jpg[/IMG][/QUOTE] fajnie, że wstawiliście tą inf. z KRS, to od razu w rozliczenie PIT wpisuję i każdemu komu będę przygotowywać rozliczenia wpiszę z marszu wasz KRS. Przynajmniej tak pomogę
  3. [quote name='sabinka40']Haniu zajrzyj proszę do Koksika z peronu.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/220716-Koks-zaczyna-traci%C4%87-nadziej%C4%99....Musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT...?p=18465221&posted=1#post18465221[/url][/QUOTE] lecę już na wątek
  4. ale śliczniutki jest. A historia oczywiście smutna - dobrze, że go zabrałaś.
  5. [quote name='Nutusia']A ja myślałam, że to zielony jest od nadziei, a różowy od... Dody! :) [/QUOTE] no ja jak zwykle parskam śmiechem z Nutusi:roflt: [quote name='Jasza']Nikt mnie nie szukał? Nikt się nie martwił? Nie było mnie, ale już jestem. [/QUOTE] Agnieszko, zniknęłaś po cichaczu i wracaj po cichaczu, zanim się wszyscy zorientują, że nas zostawiłaś;):scared:
  6. jest szansa na DT, więc czekamy na decyzję
  7. jakaś nadzieja jest, że był telefon o adopcję
  8. [quote name='Energy'][IMG]http://images37.fotosik.pl/1283/c9110ef43514a439med.jpg[/IMG] Kikunia pojechała do domu:lol: szczęścia malutka:loveu:[/QUOTE] który numer miała, bo nie mogę jej odnaleźć w moich ogłoszeniach?
  9. [quote name='sylwija'] Przed opuszczeniem szpitala będzie miał powtórzone badania, okaże się, czy musi dostwać tylko karmę specjalistyczną..[/QUOTE] a gdzie on trafi po opuszczeniu szpitala?
  10. oj szkoda, że domek miał takie wymaganie. Nigdy przecież nie wiadomo jak się losy potoczą
  11. witamy serdecznie. miłe to bardzo, że pojawiłeś się na wątku Maczki, mimo, że to Dumeczka miała do Ciebie jechać. Tak nam żal, że nie zdążyła. Może jednak wspólnymi siłami zdążymy jeszcze pomoc Maczce. Obie były na wpół dzikie i potrzebowały socjalizacji.
  12. no, ale faktycznie Romek to śliczny piecho
  13. znalazłam malutką na innym wątku i przybiegłam
  14. ale cudnie, no to czekamy na relacje z domku!
  15. cieszę się że z psinką wszystko dobrze, że wróciła i jest szczęśliwa
  16. [quote name='sylwija']przepraszam, ale w Warszawie zagineła sunia - chora i dzikawa: [IMG]http://www.**********/post21658.html#p21658[/IMG][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6659/vitanii2kopia.jpg[/IMG][/QUOTE] nie widać zdjęcia
  17. ojej, jakie ona ma smutne oczka
  18. cafe dla Lokusia: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lokus,56543[/URL]
  19. a Fuksik jak w tytule - zasiedział się
×
×
  • Create New...